Servisbal

Balte ekologicky s Eobaly

Ekologické obaly doručujeme do 24 hodin z našeho e-shopu.  

Také na našem e-shopu nabízíme velké množství obalů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Protože o tématu ekologických obalů koluje řada mýtů a polopravd, nabízíme několik možností jak SKUTEČNĚ balit tak, aby zátěž pro životní prostředí byla co nejmenší či dokonce nulová.

 

1. Celý obal z papíru a lepenky

Důvod: jednodruhový obal se recykluje nejjednodušeji. Pokud je například celý obal včetně vyplňového materiálu a lepicí pásky z papíru, může se rovnou odložit do jednoho sběrového kontejneru. Protože zákazník nemusí oddělovat jednotlivé materiály, je největší pravděpodobnost, že to skutečně udělá.

Příklad: 

2. Vybírejte si ekologicky příznivý výplňový materiál

Důvod: bublinkové fólie, polystyrenové a plastové výplně, mohou být zátěží pro životní prostředí, obzvlášť, když se nevhodně recyklují a zamoří prostředí mikroplasty. V současnosti již existuje velké množství výplní, které se vyrábějí buď z recyklovaných kartonů, nebo kompostovatelných materiálů, které se beze zbytku v přírodě rozloží.

 

 

Naše nejžádanější ekologické výplně:

 

 

 

3. Kartonové krabice jsou ekologicky příznivým obalem

Důvod: dají se recyklovat až 9x, nabízíme také krabice s certifikací FSC

 

 

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací