Servisbal

Od 29. srpna sídlíme v nové krásné budově.

Těšíme se na setkávání s vámi v nových prostorách.    

Zastavte se na kávu

Naše nové prostory přímo vybízí k setkávání se. A to především s Vámi, milí zákazníci.

Můžeme posedět na „náměstíčku“ uprostřed budovy pod stromem, kam příjemně svítí slunce, nebo si odskočit několik metrů dál do prostoru, který někteří považují za kavárnu a druzí za bar.

A pokud je naopak potřeba nebýt vyrušován, a projednat něco diskrétního, jistě bude vyhovovat jedna z devíti zasedacích místností, kde má každý opravdové soukromí.

A v tom asi tkví největší přednost našich prostor. Ač zde nemáme klasické kanceláře, každý si zde najde prostor, který mu vyhovuje, a který se právě nejlépe hodí k jeho práci. 

Kanceláře budoucnosti

Skvělí zaměstnanci si zaslouží skvělé pracovní prostředí a takové jsme se jim rozhodli poskytnout. Na ploše 250 m2 vznikl členitý prostor, kde si každý zaměstnanec najde to svoje. Devět zasedaček s nemodernějšími multimédii, kavárna, odpočinková zóna, to je jenom výběr z „vychytávek“ našich kanceláří budoucnosti. 

TVAC - technologické a vývojové administrativní centrum

TECHNOLOGICKÉ

Novou budovu jsme stavěli s myšlenkou na prostory sloužící pro náměty a vývoj unikátních výrobních technologií, které nám vytvoří do budoucna konkurenční výhody.

VÝVOJOVÉ

Nová budova má spoustu možností jak podporovat naši kreativitu, ať už při vytváření nových obalových systémů, obchodních modelů či jakýchkoliv nových nápadů.

ADMINISTRATIVNÍ

Ač administrativní, rozhodně ne nudná. Budova poskytuje prostor pro spolupráci v příjemném prostředí, komunikaci s partnery a prezentaci firmy.

CENTRUM

Poslední slovo neznačí nic jiného než místo, kde všechny výše uvedené složky tohoto mixu společně fungují a těží z toho, že jsou pod jednou střechou.

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací