Servisbal

Pozvánka na inovační snídani 25.1.2018

Vážení přátelé, rád bych Vás pozval na schůzku s inspirativními lidmi v rámci akce Brain and Breakfast na téma „Česko je NANO“, která se koná 25.1.2018, od 8:00 do 10:15 hod u nás v Servisbalu v Dobrušce.

Jedná se o snídani, při které si lidé z rozličných oborů vyměňují názory na zajímavá témata. Hlavním hostem je vždy osobnost z veřejné nebo podnikatelské sféry, která prostřednictvím živého videopřenosu prezentuje své zkušenosti a postřehy. Cílem této akce je vzájemná inspirace a „sundání klapek z očí“, které se nám po letech strávených v jednom oboru nebo firmě prostě a jednoduše vytvoří.

V případě Vaší účasti nás prosím informujte na email: bortova@servisbal.cz

Aktuální téma: Česko je NANO

Česká republika stála u samotného počátku využití nanotechnologií v průmyslu i spotřebním zboží. Už v roce 2004 jsme patentovali stroj na průmyslovou výrobu nanovlákna. Nanotechnologie jsou jedním z hybatelů nové technologické revoluce, která už začala. Nejen průmysl, ale i charakter práce a životy lidí na celé planetě se změní k nepoznání, nejde o inovaci, ale o hlubokou změnu, která ovlivní senzoriku, medicínu, energetiku i samotnou výrobu. Pro Českou republiku, jako jednoho z nanopionýrů, je to velká šance dostat se mezi globální ekonomické lídry.

Jak to probíhá?

Snídaně probíhá 1x za měsíc a je koncipována na hodinu a půl, s tím že kolem hodiny host prezentuje své téma a cca 20 minut je volná diskuze. Na inovační snídani je živým přenosem připojeno cca 1500 účastníků z řad nejrůznějších institucí, funkcí ve firmě a postavení. Jsou to lidé, kteří mají zájem. Tématem může být prakticky cokoli zajímavého, nového, něco, co souvisí s novým přístupem/rozvojem. Těším se na společné setkání.

S úctou Ladislav Horčička, ředitel společnosti

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací