Servisbal

Převzali jsme ocenění za obal roku 2016

Spokojenost 6000 zákazníků, které za rok průměrně obsloužíme, je pro nás tím nejdůležitějším oceněním. Přesto jsme hrdí i na uznání, které se nám pravidelně dostává na poli profesních soutěží.
 

Úspěchy v profesních soutěžích

Během naší více než dvacetileté historie jsme získali 16 x ocenění obal roku ČR, pro nejlepší obalová řešení v rámci České republiky a 7 x cenu Worldstar for Packaging, která je udělována v celosvětové konkurenci. Tato mezinárodní soutěž si udržuje dlouhodobě vysokou úroveň, proto nás toto několikanásobné ocenění naší práce obzvlášť těší.
Co stojí za těmito úspěchy? Domníváme se, že to je především přidaná hodnota, kterou naše obaly poskytují. Kvalitní a spolehlivý obal umí samozřejmě vyrobit nejedna obalová společnost. Díky našemu konstrukčnímu oddělení a dalším specialistům jsme však schopni poskytovat řešení, která nabízejí něco navíc.

Oceněný obal

Vezměme si například nejčerstvěji získanou trofej „Obal roku 2016“ pro optiku firmy Meopta. Díky skvělému nápadu opatřit obal vyměnitelnými chlopněmi, které umožňují jeden obal využít pro více rozměrů puškohledů, se podařilo výrazně snížit náklady na logistiku těchto produktů. Obal navíc působí velmi reprezentativně, dá se použít jako prodejní i přepravní zároveň

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací