Servisbal

Servisbal hostil akci Architektura venkova

V prostorách naší společnosti se uskutečnila další zajímavá akce.

V showroomu Servisbalu se konají zajímavé akce pravidelně. Každý měsíc živě přenášíme inovativní snídaně Brain and Braekfast, často se zde také konají akce pro zákazníky i širší veřejnost, jako například oslava 25 let od založení naší společnosti nebo zajímavá výstava brýlí.

Nedávnou událostí, která se setkala i s velkým zájmem širší veřejnosti byla prezentace prací studentů ČVUT na téma Architektura venkova. Byly zde představeny velmi zajímavé projekty pro architektonické i společenské oživení obce Přepychy, která se nachází v regionu Podorlicka.

Celé setkání bylo přímo vysíláno na youtube. Online přenos probíhal ve spolupráci se Střední průmyslovou školou elektrotechniky a informačních technologií Dobruška a Agenturou NAŠA TV při ZUŠ v Polici nad Metují do vybraných učeben základních a středních škol v Královéhradeckém kraji.

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací