Servisbal

Z členství Servisbalu v evropské obalové asociaci těží především zákazníci

Servisbal je dlouholetým členem asociace Packsynergy , která sdružuje progresivní společnosti z Německa, Česka, Skandinávie a dalších evropských zemí. Svým členům přináší řadu konkrétních výhod, z čehož v konečném důsledku teží koneční zákazníci.

Výhody pro konečné zákazníky:

Německá kvalita za přijatelné ceny. Asociace poskytuje lepší nákupní ceny od jednotlivých členů navzájem. Díky tomu můžeme nabízet produkty (např. lepicí pásky nebo stretch fólie) z vyspělého německého trhu za přijatelné ceny.

Evropské obalové novinky z "první ruky". Členství v Packsynergy je mimo jiné výhodné i díky částečnému sdílení know-how a novinek z obalařiny. Díky tomu mají naši zákazníci jistotu, že nepromeškají žádne důležité obalové trendy. Užitečné novinky z obalařiny se obvykle brzy objeví i na Eobalech.

Sdílené sklady - jistota skladové dostupnosti. Členové asociace sdílí částečně své sklady. Díky tomu jsou oproti konkurenci schopni pružněji dodávat zboží i v případě nenadálých výpadků sortimentu.

Packsynergy se rozšířila o nové členy

Dalšími členy asociace se staly firmy ze Španělska, Velké Británie a Norska.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací