Servisbal

Zasílejte víno poštou bezpečně a levně

Servisbal vyvinul superodolný obal, který zamezí poškození lahví při přepravě poštou a zásilkovými společnostmi. Obal PROFI je stále skladem a doručujeme ho do 24 hodin.  

Obal je tvořen skládanou proložkou a krabicí z pětivrstvé lepenky. Díky důmyslné konstrukci se dvě proložky snadno složí do prostorového stavu, vloží se do krabice a vytvoří prostor pro fixaci 6 lahví. Ty jsou od sebe odděleny, díky čemuž se předejde jejich poškození o sebe navzájem. Pětivrstvá vlnitá lepenka tvoří spolehlivé deformační zóny, obal tak přečká i náročné zacházení během manipulace na přepravních pásech a převozu konečnému zákazníkovi.

Přepravní podmínky včetně pádů byly simulovány ve zkušebně Servisbalu, kde obal spolehlivě obstál ve všech sledovaných parametrech.

Konstrukce obalu je při všech výhodách řešena velmi jednoduše, může být proto nabízen na našem e-shopu za velmi příznivou cenu.

 

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací