Servisbal

Fixace a doplňky

Předchozí Další

Mřížky, tvarové výseky a proklady

Pro stabilizaci produktů uvnitř boxů se používá fixace, v případě skupinového balení nejčastěji fixační mřížky. Díky nim se předejde poškození produktů o sebe navzájem, produkty jsou fixovány a nemohou se uvnitř obalu pohybovat. Obdobně lze fixaci řešit také metodou tvarových výseků, které často tvarově přesně odpovídají baleným dílům. Jednotlivá patra produktů jsou od sebe oddělena proklady (proložkami). Servisbal dodává všechny zmíněné fixace i další obaly v režimu JUST IN TIME, přesně dle výrobního programu zákazníka.

Standardní obalové materiály

Často je potřeba doplnit obalový komplet dalšími obalovými prostředky. Může se např. jednat o antikorozní ochranu, specifické palety nebo fólie. Díky tomu, že Servisbal provozuje e-shop se standardními obaly, máme většinu z těchto doplňků stále skladem. Proto je velmi jednoduché jakýkoliv obal těmito doplňky vybavit.

Pytle do boxů a beden na zakázku

Důležitou součástí balení jsou také pytle, které musí svými rozměry odpovídat konkrétním boxům a bednám. Často se používají v tzv. provedení 3D, tedy se dnem, které svými rozměry koresponduje rozměrům boxu. Tento typ pytle umíme vyrobit na zakázku, ať už se jedná o mikrotenové, PE nebo antikorozní provedení.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací