Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore… Zobrazit více

Lusk vstupuje na scénu

Náš e-shop Eobaly.cz se převléká do nového kabátu. Změní se hodně věcí. Ale nebojte, to dobré zůstává. Na Eobalech se teď občas budete vídat s naším kolegou Luskem, který vás upozorní na zajímavé akce a poradí jak balit. Začněme ale od začátku….

Obalový e-shop s tradicí

Na internet jsme vstoupili v roce 2003, tedy v době počítačového pravěku. Od té doby uplynulo hodně vody, na našem e-shopu ale vše pořád je tak, jak má být. V současnosti obsloužíme za rok přes 15000 zákazníků a pořád u toho hledáme způsoby, jak se zlepšovat. Obaly nás totiž baví.

Internetový obchod se samozřejmě jmenuje Eobaly.cz, naše společnost Servisbal Obaly ho zastřešuje a provozuje. Na nepočítačovém trhu s obaly se pohybujeme ještě mnohem déle, více než 25 let. Kvalitní obaly a skvělé služby dnes a denně šetří práci našim zákazníkům a pomáhají jim rozvíjet jejich podnikání.

lusk vstupuje na scenu

Obaly dodáváme lusknutím prstu, do 24 hodin

V praxi tak platí, že objednávky přijaté do 09:00 dodáváme hned následující pracovní den.

Nejsme obaloví hokynáři, ale opravdu kvalitní výrobci

Sami se specializujeme na obaly z vlnité lepenky, dodavatele dalších výrobků si pečlivě vybíráme. Zákazníkům tak můžeme kromě spolehlivosti nabídnout i skvělé ceny.

vyrobce servisbal

Proč změny?

Chceme se neustále zlepšovat, proto jsme se některých z vás během léta prostřednictvím velkého zákaznického průzkumu ptali, jak nás vnímáte a jak jste spokojeni s našimi službami. Výsledky nás potěšili, zpětná vazba byla většinou pozitivní. Průzkum však poukázal na jiný problém: pro řadu zákazníků nejsme zapamatovatelní. Mrzí nás to.

Zejména proto, že věříme, že oproti konkurenci máme v mnoha ohledech náskok. Proto jsme se rozhodli vyhrnout rukávy a dát našemu e-shopu novou vizuální podobu a nastartovat i další změny.

E-shop se mění – k lepšímu….

Eobaly totiž nemění pouze své logo, chceme změnit celou svou identitu a především zážitek, který si odnášíte z nákupu.

Nová identita by přitom měla být poznat ve dvou rovinách. Primární je nákup na e-shopu – má být jednoduchý a rychlý a přinášet uživateli obalů radost z nákupu. Následně byste si měli všimnout i kvality celku – od poradenství, přes šíři produktů, komunikaci, logistiku po aktuální informace z trhu atd. Zkrátka při každém setkání se značkou.

Změny budou postupné

Zahájili jsme úpravy, které nám budou trvat asi půl roku. Nakupování pak bude jednodušší, efektivní a intuitivní.
Náš e-shop bude rozhodně mít co nabídnout malým i velkým odběratelům obalů. A návštěva by vás měla i bavit.

Pořád ale platí a bude platit, že od nás máte „Obaly lusknutím prstu“.

01 ruka2

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Prohlédněte si náš firemní zpravodaj