Novinky ze světa obalů

Nyní si ho můžete prohlédnout v showroomu v Servisbalu.

Na veletrhu nejvíce zaujalo naše elektrokolo z vlnité lepenky

Na veletrhu Fachpack jsme představili obaly pro nabíječky elektromobilů a elektrokol v rámci rozsáhlé expozice asociace Packsynergy. Náš výstavní prostor byl celý vyrobený z vlnité lepenky a představoval výhody obalů na zmíněné nabíječky, které nám zapůjčil jejich výrobce, firma IONT tech z Nového Města nad Metují. Toto obalové řešení získalo ocenění Obal roku 2022, více informací o něm v samostatném článku.

Pouze jako zamýšlený doplněk výstavky jsme vyrobili i model elektrokola v poměru 1:1. Kolega Petr Kovařík z konstrukčního oddělení se toho ujal opravdu důkladně a výsledkem je lepenkové elektrokolo, které má vše, co jeho skutečná předloha. Bicykl je vybaven přehazovačkou, brzdami, řetězem a všemi dalšími díly, pouze materiál se liší. Vše je vyrobeno z vlnité lepenky.

1663857690037 1

Náš papírový bicykl na sebe trochu neplánovaně strhnul velkou pozornost, troufáme si tvrdit, že se stal jedním z nejvíce fotografovaných exponátů na celém veletrhu. Možná dokonce trochu neplánovaně zastínil naše obaly, na kterých jsme si dali tak záležet.

Chcete si naše lepenkové elektrokolo také prohlédnout? Navštivte nás v Servisbalu, bicykl si už našel své stálé výstavní místo v našem showroomu.

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.
Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin
Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.
Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Tvorba webu: BORT

Získali jsme 2x  WORLDSTAR

Prestižní mezinárodní ocenění pro naše obaly