Servisbal

Ocenění

Předchozí Další

Servisbal získal za své realizace a návrhy velké množství ocenění v oborových soutěžích, z nichž nejvýznamnější je prestižní titul „WORLDSTAR FOR PACKAGING“. Společnost jako celek byla oceněna v soutěži „Firma roku“, kterou vyhlašují Hospodářské noviny. Pravidelně si odváží ocenění z české soutěže Obal roku. Unikátní návrhy obalů si společnost chrání patenty a průmyslovými právy.
Servisbal neustále rozšiřuje portfolio nabízených služeb, průběžně zavádí nové technologie nezbytné pro moderní a rychlou výrobu a sleduje vývojové trendy v oboru.

Jiří Štěpán - Servisbal Obaly

"Vzdělaní pracovníci jsou velkou konkurenční výhodou. Nechceme být největší firma, ale patřit mezi nejlepší. Zahraničním společnostem můžeme konkurovat znalostmi, nikoli velikostí investic."

Bc. Jiří Štěpán

Ředitel marketingu

 

Firma roku

Firma roku 2008 - Servisbal Obaly - cena hospodářských novin

"Zvítězila firma, která již získala řadu významných oborových ocenění. Porotu přesvědčilo, že vedle výborných hospodářských výsledků dokážou tito experti na obaly zabalit i letadla na export."

Informace o výsledcích soutěže

Firma Servisbal Obaly prošla za 20 let své existence dynamickým rozvojem. Od výroby kartonáže z vlnité lepenky, poradenství a velkoskladu se firma rozvinula v důležitého dodavatele moderních obalových systémů velkých podniků..

Společnost Servisbal Obaly získala jedenáctkrát ocenění Obal roku, LOG-IN za logistické inovace a dokonce i třikrát prestižní mezinárodní ocenění World Star For Packanging. Firma je v Dobrušce známá svým přínosem pro okolí a péči o zaměstnance. „Vzdělaní pracovníci jsou velkou konkurenční výhodou. Nechceme být největší firma, ale patřit mezi nejlepší. Zahraničním společnostem můžeme konkurovat znalostmi, nikoli velikostí investic." vysvětluje vedoucí marketingu vítězné firmy Jiří Štěpán.


Do soutěže o Cenu Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008 se mohla přihlásit každá společnost s maximálním obratem 1,4 miliardy korun. V krajských kolech byly soutěžící firmy hodnoceny na základě tří kritérií: skóringu vypočítaného z rentability, likvidity, zadluženosti, aktiv, ziskovosti a produktivity firmy, dále ratingu Hospodářské komory a hodnocení poroty. Ve finále pak odborná porota posuzovala firmy na základě prezentace a znalosti podnikatelského prostředí.
(zdroj : www.firmaroku.cz)

 

Obal roku

Obal roku - Servisbal Obaly

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. Současně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.
Cenu Obal roku získalo ve společnosti Servisbal například Balení světlometu Audi Q5. Nová fixace světlometu byla navržena zcela unikátně. Fixace se pomocí ohýbání dá složit do prostorového stavu. Dalším oceněným řešením byla Skládací cívka vyrobená z vlnité lepenky, která se pevnostními vlastnostmi plně vyrovná tradičním materiálům a oproti nim nabízí další řadu výhod. Ocenění také získalo Dárkové balení přírodních produktů Podorlicka, kdy obal chrání balené produkty a zároveň slouží jako dárkový obal s vtipným využitím zámečků.

Worldstar For Packaging

Worldstar Winner - Servisbal Obaly

Světovou cenu WORLDSTAR FOR PACKAGING pro nejlepší obaly získala společnost poprvé v roce 2002, pak také v roce 2004, 2006 a 2012. Následně získala ve velké konkurenci hned dvě další ocenění v roce 2013. Prestižní ceny pro nápadité balení si odvezla skládací cívka pro navíjení pásů, kabelů a dalších vodičů, obal na světlomet Audi nebo patentovaná mřížka z plochy pro oddělování výrobků, zejména lahví a skleniček.

 

Worldstar winner -- Sydney 2013 - Servisbal Obaly

Ostatní ocenění a certifikáty

Ostatní ocenění a certifikáty

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací