Novinky ze světa obalů

Packsynergy roste a s ní také Servisbal

Celoevropská síť specialistů na balení se rozrůstá o dalšího člena. Rakouský GIGANT Verpackungstechnik se stává 22. členem našeho spolku.
Díky PACKSYNERGY sdílíme obalové know-how a nákupní sílu s dalšími evropskými firmami, které se podobně jako my specializují především na komplexní obalový servis.

Z původně neformálního sdružení několika rodinných firem ze střední Evropy se z Packsynergy stal opravdu významný hráč s mezinárodním přesahem a kořeny na lokálních trzích.

Výhody pro Vás díky Packsynergy

produkty packsynergy

Produkty s benefity
Díky naším výhodným nákupním podmínkám a úzké spolupráci s předními světovými výrobci poskytujeme vysokou produktovou kvalitu a systémová řešení za atraktivní ceny. Nejvíce z toho těží naši zákazníci.

inovace packsynergy

Udáváme trendy díky našim znalostem
Technologie, materiály, udržitelnost – podnikání „v obalech“ je stále složitější. Nikdy předtím nebyly inovace tak důležité. Prostřednictvím znalostní báze sdílené s prodejci i dodavateli máte jistotu, že díky Packsynergy zůstanete na špici obalových trendů.

partnerstvi packsynergy2

Osobní přístup
Díky sdružení a organizaci leadrů na lokálních národních trzích umožňujeme středně velkým společnostnem, které jsou spravovány svými zakladateli a vlastníky, úspěšně konkurovat velkým nadnárodním dodavatelům. Stejné výhody můžou využívat i naši zákazníci – kupní sílu, flexibilitu a schopnost dodávat po celé Evropě. Co však zůstává lokální je poskytování přímého kontaktu s místními podniky – zákazníky.

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!