Novinky ze světa obalů

Evropská obalová síť Packsynergy propojuje přes státní hranice progresivní obaláře, kteří jsou úspěšní na svých domovských trzích.

Patříme do obalové sítě Packsynergy

Packsynergy: prestižní evropské obalové partnerství

Evropská obalová síť Packsynergy propojuje přes státní hranice progresivní obaláře, kteří jsou úspěšní na svých domovských trzích. Náš úspěch je založen na společných hodnotách, které podporují spolupráci a interakci mezi našimi členy při respektování jejich nezávislosti. Naši členové kombinují zkušenosti svých lokálních trhů se společnými inovativními nápady, které neznají hranic.

Packsynergy poskytuje středně velkým společnostem přístup na evropské trhy, podporuje výměnu znalostí mezi partnery a sdružuje jejich tržní sílu pro účely strategického nákupu. Obalová síť disponuje vlastní silnou značkou, jasnou prorůstovou strategií a pevně danými hodnotami. Partnerům v Packsynergy je zajištěna aktivní podpora a povzbuzení pro dosažení všech výzev, které budoucnost obalářům přináší.

Výhody, které z toho plynou našim zákazníkům jsou zřejmé: Packsynergy kombinuje osobní přístup s mezinárodním přesahem, vynikající znalost trhu, evropský výkon, spolehlivost a inovace.

PACKSYNERGY.COM

2020 10 28 PackSynergy Members Map2

Fakta a čísla o Packsynergy

Obalová asociace Packsynergy neustále roste, v současnosti sdružujeme 20 lokálních leadrů. Díky naší silné přítomnosti na 19 evropských trzích využíváme i my, jako partneři Packsynergy příležitosti napříč státními hranicemi a aktivně těžíme ze vzájemné výměny know-how.

packsynergy fakta5

Kvalitní produkty s vysokou užitnou hodnotou

Jeden příklad za všechny: Speedbox

Od důmyslné poštovní krabice po komplexní obalové řešení pro velké korporace: Speedbox od Packsynergy je dobrým příkladem. O 85% rychlejší složení a uzavření než u běžné krabice = úspora času a peněz (a nepocuchá Vám při skládání nervy).

Samolepicí páska a perforovaný proužek umožňují snadnou manipulaci, zatímco dvojité dno a překrývající se klopy poskytují nadstatnadrdní ochranu baleným produktům. Speedbox zkrátka poskytuje zákazníkům napříč celou Evropou prokazatelné výhody.

packsynergy logo transp

Výhody pro Vás díky Packsynergy

produkty packsynergy

Produkty s benefity

Díky naším výhodným nákupním podmínkám a úzké spolupráci s předními světovými výrobci poskytujeme vysokou produktovou kvalitu a systémová řešení za atraktivní ceny. Nejvíce z toho těží naši zákazníci.

inovace packsynergy

Udáváme trendy díky našim znalostem

Technologie, materiály, udržitelnost – podnikání „v obalech“ je stále složitější. Nikdy předtím nebyly inovace tak důležité. Prostřednictvím znalostní báze sdílené s prodejci i dodavateli máte jistotu, že díky Packsynergy zůstanete na špici obalových trendů.

partnerstvi packsynergy2

Osobní přístup

Díky sdružení a organizaci leadrů na lokálních národních trzích umožňujeme středně velkým společnostnem, které jsou spravovány svými zakladateli a vlastníky, úspěšně konkurovat velkým nadnárodním dodavatelům. Stejné výhody můžou využívat i naši zákazníci – kupní sílu, flexibilitu a schopnost dodávat po celé Evropě. Co však zůstává lokální je poskytování přímého kontaktu s místními podniky – zákazníky.

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!