Servisbal

Vícerozměrové fixace z pěnových materiálů

Na zakázku pro vás vytvoříme vícerozměrovou fixaci z pěnového polyethylénu a dalších pěnových materiálů. Samozřejmostí je také návrh vnějšího přepravního obalu do které se fixace vkládá.
Nabízíme i malosériovou výrobu již od 1 ks.

Vlastnosti fixací z pěnového polyetylénu

Fixace z pěnového polyetylénu poskytují produktům výbornou ochranu a to i v případě velmi citlivých (např. lakovaných) povrchů. Na rozdíl od jiných druhů fixace nedochází k poškrábání produktů, která se jinak děje kvůli působení vibrací během přepravy. Zároveň pěnový PE díky svým tlumivým vlastnostem produkty dostatečně chrání při nárazech, které se během manipulace se zásilkou mohou vyskytnout.

Použití

Vícerozměrové fixace se mohou vyrábět tvarově přesně odpovídající baleným produktům, takže produkty jsou pevně stabilizovány uvnitř přepravního obalu. Mohou mít také podobu mřížek nebo pruhů, které se vkládají do obalů za účelem zlepšení vlastností přepravního obalu.

Vhodné použití pro výrobky:

elektronika

díly automotive

sklo

ušlechtilá ocel

+ jakékoliv další produkty s citlivými povrchy

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací