Servisbal

Výroba kartonáže

Předchozí Další

Vaše starost je dokonalý výrobek a naše starost dokonalý obal. Ať se jedná o citlivou elektroniku nebo těžké strojní díly, navrhujeme bezpečné obalové řešení. K tomu využíváme vlnitou lepenku, případně její kombinaci s dalšími materiály jako jsou pěnové profily, kartonplast, molitan, atd. Opíráme se o naše know-how a dvacetileté zkušenosti.

Tvarové výseky

Výroba obalů tvarovým vysekáváním na míru vašim produktům. Disponujeme technologií pro výrobu tvarových výseků, která nám umožňuje rychlou a kvalitní produkci tohoto typu kartonáže. Samozřejmostí je výroba papírových obalů dle standardních konstrukcí katalogu FEFCO. Výseky nabízíme i v luxusním provedení s možností ofsetového tisku. Tvarové výseky se často používají ke spolehlivé fixaci uvnitř přepravního obalu. Mohou však tvořit i kompletní obal. V tom případě se výsek navrhuje tak, aby se z něj složila fixace i vnější obal zároveň.

 

Tvarově přesná fixace

Specializujeme se na fixaci výrobku uvnitř krabice. Pokud je to pro balení vhodné, snadno zkombinujeme lepenku s dalšími materiály. Umíme vyrobit vnější obal a fixaci tvořenou jedním přířezem vyrobeným na tvarovém výseku. Eliminujeme ruční práci při skládání obalů, nahrazujeme složité tvarové výseky. Vymýšlíme fixaci, která se snadno skládá, není potřeba žádné lepení či svorkování. Efektivně řešíme vaše náročné požadavky na balení a fixaci těžkých produktů. Vymýšlíme pevná ukotvení vašich výrobků se spolehlivými deformačními zónami.

Obaly s potiskem (krabice)

Víme, že obalem prezentujete vaši firmu a propagujete vaši značku. Zajistíme pro vás reklamní potisk, který dodá reprezentativní vzhled vašim obalům. Nabízíme vícebarevný flexotisk, digitální, ofsetový tisk či kašírování. Umožňujeme exkluzivní zušlechťování povrchu kartonáže lakováním, ražbou, speciálními fóliemi či slepotiskem. Průmyslovou kartonáž a krabice opatříme firemním logem, reklamními značkami či dalšími údaji. Nabízíme jednoduchý nebo celoplošný potisk obalů ve vysoké kvalitě. Naši odborníci vám navrhnou optimální postup pro potisk vašich obalů v závislosti na technologických možnostech.

 

Papírové cívky

Papírové cívky slouží jako efektivní náhrada cívek z tradičních materiálů, většinou ze dřeva a plastu. Naše cívka se pevnostními vlastnostmi těmto materiálům plně vyrovná a nabízí oproti nim i řadu výhod. Cívky vyrobené z papíru jsou ve většině případů cenově méně nákladné než výše zmíněné materiály. Velkou výhodou je jejich 100% recyklovatelnost. Papírové cívky vyrábíme na speciálně navrženém technologickém zařízení, které jsme sami vyvinuli. Kompletaci jednotlivých prvků cívky provádíme velice pevným spojem, které je chráněno průmyslovými právy. Díky technologii výroby jsme schopni uskutečnit velkoobjemové dodávky JUST IN TIME – ve smluvně garantovaný čas. Cívky umíme uzpůsobit vašim potřebám, ať už se jedná o velikost, druh použitého papíru nebo typ čela.

Paletové nohy

Paletové nohy slouží jako náhrada Euro palet. Jsou příkladem jednoduchého účinného řešení, které dokáže výrazně ušetřit vaše náklady na logistiku a skladování. Princip je velmi jednoduchý, paletová noha je obvykle opatřena samolepicím páskem, který se pevným spojem přilepí k přepravnímu obalu. Manipulace pak probíhá obdobně, jako když je náklad umístěn na klasické paletě. Toto řešení nabízí řadu úspor. Nejvýraznější výhodou je logistika bez palet, jejich nákupu, skladování a přepravy. Další významná úspora spočívá v recyklaci, obal z vlnité lepenky tvoří společně s paletovou nohou po použití 100% recyklovatelný jednodruhový odpad.

 

Skupinová balení v boxech

Nabízíme komplexní služby pro skupinová balení produktů pro řadu oborů - automotive, strojírenství, sklářství a další. Navrhneme řešení efektivního obalu pro jednoduchou manipulaci s produkty, přepravu i skladování. Nabízíme kompletní obalové služby, na přání zákazníka zajistíme nejen návrh a výrobu, ale i vybavení doplňkovými prostředky (např. vysoušedly nebo fóliemi) skladování a dodávky zkompletovaných obalů s veškerým příslušenství. Dopravu můžeme poskytovat v režimu JUST IN TIME podle Vašeho výrobního programu.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací