Servisbal

Zrychlení balení elektroniky

Předchozí Další

Jeden z nějvětších českých distributorů zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací potřebuje balit velmi hodnotné produkty. Jedná se především o elektronické zařízení, které je obvykle po jednom nebo několika málo kusech rozesíláno konečným zákazníkům. Z toho vyplývá potřeba jednoduchého a efektivního systému na vyplnění volného prostoru v krabicích při současné maximální ochraně balených produktů.

Požadavky

Zrychlení balicího procesu

Redukce nadměrného hluku

Adaptace na nové rozložení balicího pracoviště

Naše řešení

Ve spolupráci se společností FP International, výrobcem systému vzduchových polštářku, bylo navrženo řešení využívající nový dopravníkový pás. Nad pásy bylo instalováno 18 zásobníků TOP FILL se stroji MINI PAKR INDUSTRIAL. Ty vyrábějí vzduchové polštářky 200x130 SELECT. Na dodávky fólií pro polštářky byla uzavřena tříletá smlouva s plánovanou spotřebou 4 325 rolí za rok.

Řešení využívající automatické zásobníky TOP FILL bylo zvoleno především ze dvou hlavních důvodů. Prvním je absence větráku a tudíž eliminace nadměrného hluku (což bylo problémem u původního konkurenčního řešení), druhým pak ergonomicky příznivá pozice zásobníku nad pásem.

Přínosy

Bez nadměrného hluku

Ergonomické řešení

Zrychlení balení - rychlejší produkce materiálu

Pevnější materiál

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací