Servisbal

Kariéra

Ceníme si svých lidí.

Tvoří kořeny naší společnosti. Za kvalitou a úspěchem společnosti Servisbal jsou nejen nejnovější technologie, ale hlavně naši špičkoví odborníci. Chcete-li pracovat v perspektivním oboru, jste u nás vítáni. Společnost Servisbal Obaly je známá především svojí stabilitou, skvělými pracovními podmínkami a řadou benefitů.

Nabízíme volná pracovní místa zkušeným odborníkům i absolventům škol:

Aktuálně nenabízíme volná pracovní místa

Naše společnost přijala několik opatření dle nařízení Vlády ČR, ale jinak funguje jako obvykle, výběrová řízení probíhají. Prosíme všechny účastníky pohovorů o dodržování pravidel přijatých v souvislosti s koronavirem. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Rádi se seznámíme s Vašimi životopisy, i když zrovna nehledáme nikoho na pozici, která odpovídá Vaší profesi nebo o kterou byste měli zájem. Zasílejte prosím emailem na adresu bakesova@servisbal.cz.

 

Jiří Štěpán - Servisbal Obaly

"Vzdělaní pracovníci jsou velkou konkurenční výhodou. Nechceme být největší firma, ale patřit mezi nejlepší. Zahraničním společnostem můžeme konkurovat znalostmi, nikoli velikostí investic."

Bc. Jiří Štěpán

Ředitel marketingu

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací