život v servisbalu

Ceníme si svých lidí.

Tvoří kořeny naší společnosti. Za kvalitou a úspěchem společnosti Servisbal stojí nejen nejnovější technologie, ale hlavně naši špičkoví odborníci. Chcete-li pracovat v perspektivním oboru, jste u nás vítáni.

lidé jsou naše největší bohatství

Věnujeme se jim. Protože víme, že se nám to vyplatí.

Buďte součástí týmu

Rozvíjejte se

Bavme se

tohle jsme my servisbal.

Vážíme si pozitivního a aktivního přístupu. Chuti do práce a nových nápadů, které umíme ocenit.

buďte součástí týmu

Kolektiv spolupracovníků je jedním z faktorů, který ovlivňuje práci každého z nás. Všichni rádi pracujeme v týmu lidí, se kterými si rozumíme a jde nám o stejnou věc – dobře odvedenou práci. Můžeme se na sebe spolehnout, rozumíme si, vzájemně se doplňujeme a společná práce nás baví. 

V Servisbalu nestačí „jen“ být součástí týmu. Důležité je, opravdu tou součástí být! Cítit se tak a být tak brán.

Vytvářejte partnerství

V Servisbalu se orientujeme na zákazníka. Spolupráci zakládáme na dlouhodobých vztazích a partnerství.  A to nejen se zákazníky, ale i dalšími obchodními partnery jakými jsou pro nás zaměstnanci, dodavatelé, agentury nebo třeba subjekty, které finančně podporujeme.

Vidíme smysl ve vytváření trvalých, oboustranně výhodných vazeb a spojení.

ROZVÍJEJTE SE

Požadavky a odborné znalosti kladené na pracovníky se neustále mění. Musíme se  vzdělávat, rozšiřovat a prohlubovat své znalosti a dovednosti.

Servisbal chce být úspěšný a konkurence schopný, proto svým pracovníkům věnuje vzdělání.

Zaškolení na moderních technologiích, kurzy cizích jazyků, odborná školení, návštěvy veletrhů, workshopy, stáže u našich zahraničních partnerů.

BAVME SE

Věděli jste, že v práci strávíme třetinu života? Tak proč si pracovní rutinu v práci občas nezpestřit zábavou a trochu neodlehčit humorem? Přece jen, smích snižuje napětí a stres. Navíc – když se budete v práci také bavit, budete tam chodit raději (a třeba i častěji)!

V Servisbalu si srandu užijete. Připravujeme pro vás letní grilování, vánoční večírky, teambuildingy na kolách, na vodě, v přírodě i v divadle.

Naše hodnoty

srdce
Jsme hrdí

Na společnou práci při
tvorbě nejlepších obalů.

lidi
Jsme partneři

Společně hledáme
nejlepší řešení.

zarovka
Jsme kreativní

Jsme kreativní a inspirujeme se násloucháním potřeb klienta.

destnik
Jsme spolehliví

Dodáváme včas a v požadované kvalitě.

šipky nahoru
Máme odvahu

Máme odvahu a talent měnit zažité zvyky a postupy.

POznejte naše oddělení

Jsou nedílnou součástí společnosti. Stejně tak jako každý jeho zaměstnanec.

NÁKUP

Zabýváme se nákupem zboží pro optimální zajištění skladových zásob. Vybíráme dodavatele tak, abychom se na ně mohli spolehnout a pro své zákazníky zajistili požadovanou kvalitu. Jak mít zboží stále dostupné a zároveň na skladu netvořit přebytečné zásoby? To je oříšek, se kterým si na tomhle oddělení umíme poradit.

MARKETING

Tady plánujeme kampaně a firemní strategie. Připravujeme komunikaci napříč firmou i směrem k široké i odborné veřejnosti. Tvoříme naše webové stránky, stejně jako katalogy. Propagujeme náš brand, naše služby a produkty. Příprava firemních eventů je naše vášeň.

výroba

Moderní technologie, materiál od prověřených dodavatelů, zkušení zaměstnanci…to je naše výroba, kde vznikají obaly, které míří k našim zákazníkům. Práce tady jde od ruky a stíháme jí během dvou směnného provozu.

LOGISTIKA

Vybíráme optimální druh dopravy a dopravních prostředků pro zboží, které zasíláme našim zákazníkům. Tady se to nesmí zaseknout. Zákazníkovi dodáváme do 24 hod. Skladníci jsou od rána v pohybu, vyskladňují, balí a vychystávají zboží. Naší odměnou je včasnost dodání zásilek na 98 %.

IT

Máme rádi technický rozvoj. Proto disponujeme moderními infomačními a komunikačními technologiemi. Něco Vám snad nefunguje? Tak to bude správný čas na restart a pro jistotu i update.

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

Tady Vám to spočítáme. Víme, kolik na to máme. Pod palcem máme finanční rozpočet naší firmy. Řídíme cash-flow, analyzujeme finanční ukazatele podnikového controllingu, komunikujeme s auditory, daňovými a účetními orgány.

PERSONALISTIKA

Potkáme se už na pohovoru, a když se dohodneme, zařídíme vše k nástupu. Čeká vás vstupní školení, adaptační plán a pohovor ke konci zkušební doby. Hlídáme pro vás termíny prohlídek a školení, organizujeme odborné vzdělávání a společné teambuildingy. Docházku, výplaty a benefity má v malíčku naše mzdová účetní. Společně se staráme o vaši spokojenost a jsme tu pro vás, kdykoliv něco potřebujete a vedoucí zrovna není nablízku.

OBCHOD

Tady pracujeme na obchodní strategii firmy. Známe cíle společnosti, podle toho ji nastavíme a pak už nezbývá než obchodovat a obchodovat. Většinu času trávíme na cestách při návštěvách našich zákazníků. Kontakt s nimi je pro nás důležitý, vždy musí vědět, že jsou u nás v dobrých rukou.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Zákazník je u nás na prvním místě. Vyřizujeme telefonicky, elektronickou poštou, chatem na e-shopu, jeho požadavky a reagujeme na jeho potřeby. Naší snahou je udržení dlouhodobé věrnosti a spokojenosti našich zákazníků. A podle realizovaného průzkumu spokojenosti se nám to daří!

KONSTRUKCE

Tvoříme obaly, které mají cenu. A to doslova. Díky zkušeným a kvalifikovaným konstruktérům u nás vznikají obalová řešení, které pravidelně získávají ocenění na profesních soutěžích. Navrhujeme obaly přesně na míru požadavkům našich zákazníků.

NABÍDKY

Přijímáme od zákazníků poptávky obalů a ve spolupráci s konstruktéry tvoříme obalové řešení, které zákazníkům bude nejlépe vyhovovat. Naše nabídky propočítáme do posledního haléře, aby vše finančně vycházelo nám i klientům.

TÝM E-SHOPU

A/B testování, Google analytics, GoPay, hosting, newsletter, PPC, remarketing, web bannery, digitální certifikáty, Google Ads, GDPR, e-mailing, Instagram, mailbox, html/css kód, hlídací pes, e-mail marketing, widget, UX, HTML editor, šifrování dat, cloud, home page, parametrický filtr, url adresa, konverze, marketplace…Nic vám tahle slova neříkají? Naši e-shopaři jsou mezi nimi jako ryby ve vodě!

zaměstnanecké benefity

Pro váš osobní a profesní růst děláme to nejlepší.