Servisbal

Ohlédnutí za veletrhem Fachpack

V německém Norimberku se konal po roční přestávce obalářský veletrh Fachpak. Naše společnost se Fachpaku účastnila v rámci společné expozice obalové asociace Packsynergy.

Představení možností úspor v procesu balení

Servisbal na veletrhu představil především způsoby jakými lze dosahovat úspor v procesu balení. Expozice byla rozdělena na dvě části. První byla balicí linka, na které se Servisbal podílel kolaborativním robotem od spol. Fanuc, doplněná o balicí stoly a fixační technologie od dalších partnerů z Packsynergy. Hlavní myšlenkou našeho exponátu bylo na ukázce manipulace robota s krabice BALBOX Speed demonstrovat možnost eliminace lidské práce s obalem.

Druhá část naší expozice představovala kompletní box s vnitřní výbavou na principu separátoru s produkty - ložisky pro automotive. Součástí tohoto bloku byla také expozice zásilkových krabic BALBOX Speed.

O celou expozice asociace Packsynergy byl velký zájem. Zájem o kolaborativního robota a krabice BALBOX Speed potvrdil, že téma automatizace v souvislosti s nedostatkem personálu je stále na vzestupu.

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací