Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2024. Zobrazit více

Naše ocenění

Naše nápady mají cenu. Za promyšlená obalová řešení Servisbal získal již více než
30 českých i světových ocenění. Mezi nejprestižnější patří ocenění z mezinárodní soutěže Worldtar For Packaging. Každoročně si odnášíme ocenění Obal roku zainovativní obaly.

Největším oceněním je spokojený zákazník

Přesto jsme hrdi i na naše profesní ocenění. Obzvlášť si ceníme trojnásobného zařazení mezi Czech Best Managed Companies, tedy nejlépe řízené firmy v České republice.

Potřebujete poradit s obalem na míru?

Zisk ocenění pro nás znamená závazek do budoucna poskytovat stále kvalitní služby a neustávající snahu co nejvíce vycházet vstříc požavkům našich zákazníků.

Logo 3

2x Worldstar for Packaging 2023

Dvojnásobné ocenění pro Servisbal v letošním ročníku nejprestižnější obalové soutěže. Celkově již 9x. Obaly uspěly v konkurenci 488 exponátů ze 44 zemí.

Vážíme si několikanásobného vítězství v uznávané celosvětové soutěži Worldstar for Packaging. V tomto obalovém klání jsou oceňovány především obaly, které do oboru přináší něco nového a inovativního. Úspěch je pro nás potvrzením, že jsme ve vývoji obalů neustále na špici.

Oceněné obaly

Světovou cenu Worldstar for Packaging pro nejlepší obaly získal Servisbal poprvé v roce 2002, pak také v roce 2004, 2006, 2012, 2013. Následně získal ve velké konkurenci hned dvě další ocenění v roce 2023.

image

Obal roku 2023

Soutěže Obal roku se účastníme pravidelně. Celkově již titul nasbíralo 24 obalových řešení od Servisbalu. Letos to bylo za přepravní obal na míru pro různé druhy elektromotorů.
Už mnoho let se účastníme této jediné certifikované soutěže v Česku a na Slovensku, určené pro společnosti podílející se na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a následně propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na trhu objevují. Současně tak máme možnost ocenit práci našich obalových konstruktérů a designérů.

Čtěte více

Servisbal získal toto ocenění již 24x. Naposledy v roce 2023.

logo 1

Czech Best Managed Companies

Servisbal získal v roce 2023 ocenění za skvělý způsob řízení a firemní kulturu.
Celkově již 3x.

Logo 2

Ekonomicky nejúspěšnější firma Královéhradeckého kraje

O ekonomických výsledcích informujeme transparentně, jak směrem k zákazníkům, tak napříč firmou.
To nám pomohlo stát se ekonomicky nejúspěšnější firmou Královéhradeckého kraje v rámci soutěže Firma roku a Živnostník roku.
Logo 4

Zaměstnavatel regionu 2023

V rámci hodnocení Zaměstnavatel roku 2023 v Královéhradeckém kraji získal Servisbal 2. místo.

Ukázky našich řešení

Čtěte dál

30 let nápaditých řešení
ve světě obalů

Příběh Servisbalu se začal psát v roce 1993. Na jeho počátku byla víra ve vlnitou lepenku…
Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

FIRMA ROKU

Do soutěže o Cenu Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008 se mohla přihlásit každá společnost s maximálním obratem 1,4 miliardy korun. V krajských kolech byly soutěžící firmy hodnoceny na základě tří kritérií: skóringu vypočítaného z rentability, likvidity, zadluženosti, aktiv, ziskovosti a produktivity firmy, dále ratingu Hospodářské komory a hodnocení poroty. Ve finále pak odborná porota posuzovala firmy na základě prezentace a znalosti podnikatelského prostředí.

„Zvítězila firma, která již získala řadu významných oborových ocenění. Porotu přesvědčilo, že vedle výborných hospodářských výsledků dokážou tito experti na obaly zabalit i letadla na export.“

ZASEDAČKA ROKU

Ty správné firemní prostory dýchají. Žijí. Mají duši. Jejich charisma je neodmyslitelně spojeno s firmou samotnou. Stejně jako řada dalších firem i my své podnikání promítáme přímo do našich firemních prostor.


V  roce 2016 jsme postavili novou administrativní budovu. Její prostory jsou navrženy pro spokojenost našich zaměstnanců, kteří je využívají. Jsou místem, kde lidé samostatně nebo kolektivně pracují, schází se, mají možnost uvolněné komunikace mezi sebou. Jejich prostory jsou vhodné pro kreativní práci a zároveň jsou nedílnou součástí kanceláří.

Zasedačka roku Servisbal
Do finále jsme postoupili v kategorii „Kancelář jako DNA firmy“.

ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2018

Servisbal se umístil v regionálním kole na prvním místě soutěže. Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

Jsme rádi, že jsme v soutěži uspěli. Je to pro nás potvrzením našeho přístupu, který máme ke svým zaměstnancům.

SUPERBRANDS

Program Superbrands vyhlásil nejúspěšnější české značky a Servisbal je mizi nimi.
Získat ocenění Superbrands mohou jen ty nejlepší značky. K tomu slouží nezávislé tříkolové poměřování napříč desítkami kategorií, přičemž důraz je kladen na jejich obchodní výsledky, odbroný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě spotřebitelských značek i na průzkum mezi spotřebiteli.

Ocenění si velice vážíme. O to více proto, že do programu se nejde přihlásit, společnosti jsou nominovány přímo odbornou porotou Superbrands.

OSTATNÍ OCENĚNÍ A CERTIFIKÁTY

Servisbal se umístil v regionálním kole na prvním místě soutěže. Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

Jsme rádi, že jsme v soutěži uspěli. Je to pro nás potvrzením našeho přístupu, který máme ke svým zaměstnancům.

Servisbal obaly s.r.o.

Nápaditá řešení ve světě balení

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!