Skvělý úspěch pro Servisbal! Převzali jsme 2 trofeje v celosvětové obalové soutěži Worldstar For Packaging… Zobrazit více

Naše ocenění

Naše nápady mají cenu. Za naše promyšlená obalová řešení Servisbal získal již více než 30 českých i světových ocenění. Mezi nejprestižnější patří ocenění z mezinárodní soutěže World Star For Packaging. Každoročně si odnáší ocenění Obal roku za promyšlená obalová řešení.

Největším oceněním je spokojený zákazník

Přesto jsme hrdi i na naše profesní ocenění. Ceníme si vítězství v prestižní soutěži Vodafone Firma roku, Zaměstnavatel regionu 2018 nebo úspěchu v soutěži Zasedačka roku.

OBAL ROKU

Už mnoho let se účastníme této jediné certifikované soutěže v Česku a na Slovensku, určené pro společnosti podílející se na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a následně propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na trhu objevují. Současně tak máme možnost ocenit práci našich obalových konstruktérů a designérů.

Servisbal získal toto ocenění již 20x naposledy 2x v roce 2023

Prohlédněte si zajímavá obalová řešení z dílny našeho konstrukčního oddělení.

WORLDSTAR FOR PACKAGING

Vážíme si několikanásobného vítězství v uznávané celosvětové soutěži WorldStar for Packaging. V tomto obalovém klání jsou oceňovány především obaly, které do oboru přináší něco nového a inovativního. Úspěch je pro nás potvrzením, že jsme ve vývoji obalů neustále na špici.

Světovou cenu WorldStar for Packaging pro nejlepší obaly získal Servisbal poprvé v roce 2002, pak také v roce 2004, 2006, 2012, 2013. Následně získal ve velké konkurenci hned dvě další ocenění v roce 2023.

FIRMA ROKU

Do soutěže o Cenu Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008 se mohla přihlásit každá společnost s maximálním obratem 1,4 miliardy korun. V krajských kolech byly soutěžící firmy hodnoceny na základě tří kritérií: skóringu vypočítaného z rentability, likvidity, zadluženosti, aktiv, ziskovosti a produktivity firmy, dále ratingu Hospodářské komory a hodnocení poroty. Ve finále pak odborná porota posuzovala firmy na základě prezentace a znalosti podnikatelského prostředí.

„Zvítězila firma, která již získala řadu významných oborových ocenění. Porotu přesvědčilo, že vedle výborných hospodářských výsledků dokážou tito experti na obaly zabalit i letadla na export.“

ZASEDAČKA ROKU

Ty správné firemní prostory dýchají. Žijí. Mají duši. Jejich charisma je neodmyslitelně spojeno s firmou samotnou. Stejně jako řada dalších firem i my své podnikání promítáme přímo do našich firemních prostor.


V  roce 2016 jsme postavili novou administrativní budovu. Její prostory jsou navrženy pro spokojenost našich zaměstnanců, kteří je využívají. Jsou místem, kde lidé samostatně nebo kolektivně pracují, schází se, mají možnost uvolněné komunikace mezi sebou. Jejich prostory jsou vhodné pro kreativní práci a zároveň jsou nedílnou součástí kanceláří.

Zasedačka roku Servisbal
Do finále jsme postoupili v kategorii „Kancelář jako DNA firmy“.

ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2018

Servisbal se umístil v regionálním kole na prvním místě soutěže. Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

Jsme rádi, že jsme v soutěži uspěli. Je to pro nás potvrzením našeho přístupu, který máme ke svým zaměstnancům.

SUPERBRANDS

Program Superbrands vyhlásil nejúspěšnější české značky a Servisbal je mizi nimi.
Získat ocenění Superbrands mohou jen ty nejlepší značky. K tomu slouží nezávislé tříkolové poměřování napříč desítkami kategorií, přičemž důraz je kladen na jejich obchodní výsledky, odbroný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě spotřebitelských značek i na průzkum mezi spotřebiteli.

Ocenění si velice vážíme. O to více proto, že do programu se nejde přihlásit, společnosti jsou nominovány přímo odbornou porotou Superbrands.

OSTATNÍ OCENĚNÍ A CERTIFIKÁTY

Servisbal se umístil v regionálním kole na prvním místě soutěže. Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

Jsme rádi, že jsme v soutěži uspěli. Je to pro nás potvrzením našeho přístupu, který máme ke svým zaměstnancům.

Ukázky oceněných řešení

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Servisbal obaly s.r.o.

Nápaditá řešení ve světě balení

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!