Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2024. Zobrazit více

Potisk obalů

Obal reprezentuje Váš produkt a propaguje značku. Obzvlášť důležité je to u prodejních obalů, ve kterých obdrží své zboží zákazník.

U přepravních obalů je často potisk velmi důležitý, poskytuje dodatečné informace o produktech a napovídá operátorům, jak s obaly správně manipulovat. S potiskem obalů máme dlouholeté zkušenosti, disponujeme potřebnými technologiemi a v případě potřeby využíváme kooperaci s dalšími firmami z oboru.

Potřebujete poradit s obalem na míru?

Rampušák - kartonový obal na míru - Servisbal

Potisk krabic a obalů

Potisk zásilkových krabic začíná být nezbytností i pro e-shopy, které se snaží budovat věrnost své značce.
Potiskem vdechnete své krabici život. Poskytujeme široké možnosti potisku krabic a dalších vašich obalů. Od jednoduchého potisku zásilkových krabic, přes manipulační potisky průmyslového balení, až po složité reklamní potisky u prodejních obalů nebo celoplošné designové potisky. Nabízíme potisk metodou flexotisku, digitálního tisku, sítotisku a kašírováním. Samozřejmostí před realizací zakázky je podrobná cenová nabídka zohledňující použité technologie a různá požadovaná množství. Obvyklá dodací doba potištěných obalů je 14 dní od odsouhlasení naší nabídky.
Rampusak darkove baleni 1
potisk pasek

Potisk lepicích pásek

Pomocí lepicí pásky se dá snadno zákazníkům propagovat, co potřebujete, třeba vaše další služby nebo jim prostě něco sdělit, například popřát k Vánocím.

Díky potisku lepicí pásky budete propagovat svoji značku pokaždé, když odešlete své zboží. Jedná se o jednoduché, na první pohled rozeznatelné označení zásilky. Lepicí pásky se často potiskují logem nebo jednoduchým reklamním sdělením

Potištěná lepicí páska zároveň funguje jako částečná ochrana před nepovoleným vniknutím do zásilky, protože její poškození je snadno rozeznatelné. Potisknout se dá až šesti barvami, podkladové barvy pásky jsou bílá, hnědá a transparentní.

potisk pasek

Ukázky z praxe

obal na pivo s potiskem tvarový výsek3

Obal na pivo s potiskem

Obal na pivní lahve s dostatečnou nosností, který zároveň propaguje značku. Tradiční výrobce piva Rampušák, Dobrušský pivovar, potřebuje pevný odnosný obal, který zároveň slouží k propagaci značky. Využití nalezne hlavně v podnikové prodejně a při různých propagačních akcích. Bude tedy používán i pro marketingové účely.

Celá studie ->
Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Servisbal obaly s.r.o.

Nápaditá řešení ve světě balení

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!

Dny otevřených dveří

Automatizace
a stroje v balení

Srdečně Vás zveme!
Co Vás čeká?