Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore… Zobrazit více

Potisk obalů

Obal reprezentuje Váš produkt a propaguje značku. Obzvlášť důležité je to u prodejních obalů, ve kterých obdrží své zboží zákazník. I u přepravních obalů je často potisk velmi důležitý, poskytuje dodatečné informace o produktech a napovídá operátorům, jak s obaly správně manipulovat. S potiskem obalů máme dlouholeté zkušenosti, disponujeme potřebnými technologiemi a v případě potřeby využíváme kooperaci s dalšími firmami z oboru.

Rádi byste potištěný obal?

Potisk krabic a obalů

Potiskem vdechnete své krabici život. Poskytujeme široké možnosti potisku krabic a dalších vašich obalů. Od jednoduchého potisku zásilkových krabic, přes manipulační potisky průmyslového balení, až po složité reklamní potisky u prodejních obalů nebo celoplošné designové potisky. Nabízíme potisk metodou flexotisku, digitálního tisku, sítotisku a kašírováním.

Samozřejmostí před realizací zakázky je podrobná cenová nabídka zohledňující použité technologie a různá požadovaná množství. Obvyklá dodací doba potištěných obalů je 14 dní od odsouhlasení naší nabídky.

Potisk zásilkových krabic začíná být nezbytností i pro e-shopy, které se snaží budovat věrnost své značce.

Potisk lepicích pásek

Díky potisku lepicí pásky budete propagovat svoji značku pokaždé, když odešlete své zboží. Jedná se o jednoduché, na první pohled rozeznatelné označení zásilky. Lepicí pásky se často potiskují logem nebo jednoduchým reklamním sdělením.

Potištěná lepicí páska zároveň funguje jako částečná ochrana před nepovoleným vniknutím do zásilky, protože její poškození je snadno rozeznatelné. Potisknout se dá až šesti barvami, podkladové barvy pásky jsou bílá, hnědá a transparentní.

Pomocí lepicí pásky se dá snadno zákazníkům propagovat, co potřebujete, třeba vaše další služby nebo jim prostě něco sdělit, například popřát k Vánocím.

Ukázky z praxe

světlomety

Balení světlometů

Obal s fixací pro světlomety s předepsaným rozměrem vnějšího obalu z důvodu paletizace. Zákazník zadal vytvoření spolehlivého balení pro světlomet s přesně danými rozměry vnějšího obalu. V praxi se tedy jednalo především o návrh fixace, která ochrání čočku světlometu při použití minimálního množství materiálu.

Celá studie ->
obal na pivo s potiskem tvarový výsek3

Obal na pivo s potiskem

Obal na pivní lahve s dostatečnou nosností, který zároveň propaguje značku. Tradiční výrobce piva Rampušák, Dobrušský pivovar, potřebuje pevný odnosný obal, který zároveň slouží k propagaci značky. Využití nalezne hlavně v podnikové prodejně a při různých propagačních akcích. Bude tedy používán i pro marketingové účely.

Celá studie ->
Za dobu našeho působení jsme pomohli mnoha zákazníkům.
Toyota logo
Logo Crystalex
Logo Schurter
Logo Juta
Logo Rampušák

Servisbal obaly s.r.o.

Nápaditá řešení ve světě balení

Získali jsme 2x  WORLDSTAR

Prestižní mezinárodní ocenění pro naše obaly