Novinky ze světa obalů

Nabízíme možnost náhradního plnění

Chráněná dílna přímo v Servisbalu

Spolupracujeme s chráněnou dílnou. Část našich výrobních prostor je vyčleněna pro několik jejich zaměstnanců, kterým v případě potřeby zadáváme výrobu. Se vzájemnou kooperací máme dobré zkušenosti, úkol je obvykle zpracován včas a v potřebné kvalitě.

Pracovní náplň spolupracovníků z chráněné dílny spočívá především v kompletování obalů a různých fixačních vložek, u kterých to zatím nelze řešit automaticky. Podmínky na pracovišti zároveň plně odpovídají pravidlům chráněných dílen.

Náhradní plnění

Připomínáme, že dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. mají firmy zaměstnávající více než 25 pracovníků povinnost zaměstnávat nejméně 4 % osob se zdravotním postižením. Pokud tento limit neplní, mohou využít tzv. náhradní plnění. To spočívá buď v odvedení (poměrně velkého) příspěvku státu nebo nákupu výrobků či služeb od chráněných dílen (přesněji firem zaměstnávajících více než 50 % osob se zdravotním postižením).

Právě díky naší spolupráci s chráněnou dílnou nabízíme náhradní plnění i našim zákazníkům.

Pokud Vám tedy např. chybí konkrétní částka v náhradním plnění, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na postupu dosažení plnění. Zároveň tím společně pomůžeme lidem, kteří by kvůli svým zdravotním omezením těžko hledali uplatnění na pracovním trhu.

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!