Servisbal

Schůze Packsynergy

Servisbal hostil sjezd obalových odborníků ze sedmi evropských zemí.  

Servisbal je hrdým členem skupiny Packsynergy, spolu s dalšími třinácti společnostmi obdobné velikosti ze sedmi evropských zemí. Pravidelný výroční sraz se tentokrát uskutečnil v sídle naší společnosti v Dobrušce.

Výhody členství pro Servisbal a zákazníky

Obalová asociace Packsynergy vznikla v Německu a postupně se rozšířila do dalších evropských zemí. Svým členům přináší výhody především v podobě vzájemné kooperace v několika oblastech. Spolupráce výborně funguje ve zvýhodněném prodeji produktů mezi členy navzájem a přináší lepší vyjednávací pozici vůči velkým externím dodavatelům. Velmi přínosné je také vzájemné předávání zkušeností a spolupráce v marketingu. V průběhu 20 let byla díky Packsynergy vytvořena síť obalových a vzájemně spolupracujících odborníků na balení a logistiku, rozkládající se od Slovinska, přes Rakousko, Českou republiku, Německo až do Skandinávie.

Servisbal díky členství v asociaci svým zákazníkům nabízí prvotřídní obaly z německého trhu za skvělé ceny, právě díky vzájemnému zvýhodněnému nákupu a prodeji produktů mezi jednotlivými členy. Zákazníkům se dostává i díky Packsynergy obalových řešení, která sledují nejmodernější trendy v obalařině.

Setkání v Dobrušce

Letošní sraz členů se tentokrát uskutečnil v Dobrušce, v novém sídle společnosti. Dobruška se tak stala místem s největším soustředěním obalových odborníků v ČR. Partnerské firmy velmi ocenily rozvoj Servisbalu, který je nejvíc viditelný výstavbou nových budou (vývojové a administrativní centrum, sklady) a nákupem nových technologií.

Servisbal na setkání představil svůj přístup k inovacím, další prezentace a debaty řešily především pokračující automatizaci a robotizaci výroby, která se pochopitelně velmi citelně dotýká i obalařiny. Na programu bylo také přivítání dvou nových členů z Rakouska a Finska.

Celkově bylo setkání velmi povedené, Servisbal dokázal být velmi příjemným hostitelem, který si svoji profesionalitou ničím nezadá ani s předními evropskými obaláři.

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací