Servisbal

Mřížka z plochy

Předchozí Další

Situace a cíle

Úspora materiálu a snížení celkové ceny kartonové mřížky pro stabilizací produktů uvnitř přepravního obalu. To byl hlavní cíl při vývoji nového typu fixační mřížky.

Řešení

Výsledkem je unikátní nově vytvořený a patentovaný princip konstrukce mřížky pro oddělování výrobků válcovitého tvaru jako například lahví, skleniček apod.

"Toto řešení získalo zlatou cenu v české soutěži Obal roku a mezinárodní ocenění WORLDSTAR FOR PACKAGING."

Oproti principu konstrukce, výroby a složení standardní mřížky, tato nová varianta umožňuje snadnější výrobu a použití tím, že je vždy složena pouze z jednoho kusu vlnité lepenky. Její stěny se vytvoří vertikálním otočením části mřížky v místě ohybu. Všechny stěny mřížky se navzájem překrývají, nová konstrukce zcela vylučuje použití příčných dílů, čímž odpadá kompletace a tím dochází k výrazné materiálové a časové úspoře. Při balení 4 kusů výrobků dochází k 50% úspoře, při balení 6 kusů výrobků dochází k 57% úspoře a při balení 9 kusů výrobků dochází k 58% úspoře materiálu oproti standardnímu provedení konstrukce. Mřížka zaručuje snadnou manipulaci a vysokou efektivitu v procesu balení.

Přínosy

Úspora materiálu až 58 %

Logistické úspory díky přepravě v plochém stavu

Celá mřížka z jednoho přířezu

Snadnější výroba

Automatická kompletace

Celkové shrnutí

Nový typ mřížky splnil hlavní cíl – úsporu materiálu, tím došlo i k celkovému snížení nákladů na její výrobu. Toto řešení získalo českou cenu OBAL ROKU 2013 i prestižní světové ocenění WORLDSTAR FOR PACKAGING 2014.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací