Nápaditá řešení ve světě obalů

Antistatické balení spínačů

Poskytnuté služby: Skupinový obal | Separátor | Tvarový výsek

Požadavky zákazníka

Spolehlivá ochrana jak z hlediska přepravních rizik tak i poškození elektrickým nábojem. Spolehlivé řešení i jako skupinový obal (více spínačů v jednom obalu).

Přední evropský výrobce elektronického vybavení do automobilů, letadel a výrobních technologií potřeboval najít ucelené obalové řešení v antistatickém provedení pro balení spínačů. Několik jejich druhů v různém provedení se zasílá jak jednotlivě, tak i skupinově. Některé typy jsou velmi citlivé na mechanické poškození a jejich hodnota dosahuje řádů desítek až stovky tis. Kč.

Naše řešení

Díky osvědčené antistatické lepence s dokladovanými a odzkoušenými vlastnostmi, není řešení nijak složité. Pro jednotlivé balené spínače byla navržena fixace pomocí tvarového výseku s bezpečnými deformačními zónami. Skupinový obal pak byl vyřešen pomocí separátoru a krycí proložky. 

Jednotlivé spínače se vkládají do tvarově přesných proseků, které je spolehlivě zafixují v potřebné poloze, tak že se nemůžou poškodit o sebe navzájem. Vnějším obalem je několik druhů menších krabic se zámečkem, takže pro uzavírání není potřeba lepicí pásky.

Přínosy

antistatické balení spínačů 1
Logo Schurter

Obor:
Výroba elektronických součástek a zařízení

Vyjádření zákazníka

„Dodavatele vybíráme nejen podle užitných vlastností obalu, ale také dle kvality dodávek, schopnosti zvládat náročné požadavky a dalších procesních faktorů.“

Ing. Jiří Hořák, SCHURTER spol.s.r.o.

Ukázka řešení

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!