Antistatické balení spínačů

Typ obalu:

Skupinový obal | Separátor | Tvarový výsek

Požadavky zákazníka

Spolehlivá ochrana jak z hlediska přepravních rizik tak i poškození elektrickým nábojem. Spolehlivé řešení i jako skupinový obal
(více spínačů v jednom obalu).

antistatické balení spínačů 1

Přední evropský výrobce elektronického vybavení do automobilů, letadel a výrobních technologií potřeboval najít ucelené obalové řešení v antistatickém provedení pro balení spínačů. Několik jejich druhů v různém provedení se zasílá jak jednotlivě, tak i skupinově. Některé typy jsou velmi citlivé na mechanické poškození a jejich hodnota dosahuje řádů desítek až stovky tis. Kč.

Naše řešení

Díky osvědčené antistatické lepence s dokladovanými a odzkoušenými vlastnostmi, není řešení nijak složité. Pro jednotlivé balené spínače byla navržena fixace pomocí tvarového výseku s bezpečnými deformačními zónami. Skupinový obal pak byl vyřešen pomocí separátoru a krycí proložky. 

Jednotlivé spínače se vkládají do tvarově přesných proseků, které je spolehlivě zafixují v potřebné poloze, tak že se nemůžou poškodit o sebe navzájem. Vnějším obalem je několik druhů menších krabic se zámečkem, takže pro uzavírání není potřeba lepicí pásky.

Přínosy

1. Antistatický obal přizpůsobený baleným produktům
2. Vlnitá lepenka s dokladovanými antistatickými vlastnostmi
3. Separátor – bezpečný skupinový obal
Logo Schurter

Obor:
Výroba elektronických součástek
a zařízení

Vyjádření zákazníka

„Dodavatele vybíráme nejen podle užitných vlastností obalu, ale také dle kvality dodávek, schopnosti zvládat náročné požadavky a dalších procesních faktorů.“

Ing. Jiří Hořák, SCHURTER spol.s.r.o.

Mám zájem o konzultaci zdarma

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin