Novinky ze světa obalů

Servisbal na konferenci Speedchain

Ve dnech 6. – 7. 11. 2019 se Servisbal zúčastnil mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN International, která byla zaměřena na trendy, technologie a transformace v logistickém světě. Na největší akci svého druhu v regionu střední Evropy se sešlo 700 účastníků z 11 zemí světa a promluvilo 65 řečníků.

První den probíhaly konference ve třech přednáškových sálech Břevnovského kláštera, kde zazněly informace především o nejnovějších trendech a aktuálních problémech. Mezi hlavní témata se zařadila energetická udržitelnost podnikání v logistice, logistika internetového obchodu, reflexe průmyslu 4.0. do moderní logistiky, obaly a obalové technologie a mnoho dalšího.

SpeedChain

Expozice Servisbalu byla zaměřena především na prezentaci úspor v procesu balení. Cílem bylo přilákat pozornost návštěvníků a představit jim Servisbal, který na trhu nabízí obalové řešení jak pro menší eshopy tak velké balicí linky. Kolaborativní robot ve výstavním prostoru Břevnovského kláštera předváděl možnosti manipulace s obalem a jeho využití v balicím procesu. Manipulováno bylo s rychlouzavírací krabicí BALBOX Speed, která byla vyvinuta pro potřeby e-shopů a je nabízen v několika rozměrových řadách

Zapojili jsme se také do panelové diskuze na téma: Jak přežít e-commerce. Na otázky co pro Servisbal znamená e-commerce, jak se u nás ve firmě řeší problém udržitelnosti a ekologie odpovídal marketingový ředitel Jiří Štěpán.

Nabitý program s krátkými přestávkami trval až do 17 hodin, kdy na něj navázala možnost podělit se o své zkušenosti s ostatními na BeerTime Networkingu. První den byl zakončen slavnostním večerem V.I.P Logistic Rendezvous ve stylu Mamma Mia.

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!