Novinky ze světa obalů

Sdílíme zkušenosti s dalšími úspěšnými firmami

Navštěvujeme úspěšné firmy v České a Slovenské republice. Společně se učíme díky sdílení reálných zkušeností a příkladů. Vše díky projektu Innovation Company Roadshow

Většina společností se snaží držet krok s technologickými trendy s vědomím, že je potřeba zákazníkům dodávat novinky stále rychleji a rychleji. Jak to však zařídit, aby ve firmě byly ty správné podmínky a aby panovala atmosféra, ve které by zaměstnanci sami přicházeli s inovativními nápady a měly možnost je realizovat? Jak budovat povědomí o inovacích mezi kolegy tak, aby nové postupy vedly k větší efektivitě, skutečně zajímavým novým produktům nebo zásadním změnám v interních procesech?
Odpovědi může nabídnout právě Company Roadshow. Zakladatelem tohoto projektu je agentura Red Button, která školí a pomáhá s rozvojem českých firem. Projekt je ale spoluřízen i jeho účastníky. Spočívá ve vzájemném předávání zkušeností a know how jednotlivých firem, které již mají s inovacemi určité zkušenosti, mezi sebou navzájem. Zástupci společností zapojených do projektu se pravidelně jednou měsíčně setkávají, hostitelem je vždy jeden z účastníků.

Inovační Company Roadshow tedy nabízí:

  • Propojení lidí napříč společnostmi s expertízou a chutí sdílet zkušenosti i se učit od ostatních.
  • Identifikování témat, která ovlivňují schopnost inovovat.
  • Vytvoření otevřeného prostoru, kde můžeme kopírovat od sebe navzájem praktické inovační postupy.
company roadshow 07

Za Servisbal se už jednotlivých setkání Roadshow zúčastnilo několik kolegů napříč celou firmou, jednou naopak naše společnost byla hostitelem setkání. Pokaždé vládla velmi příjemná a překvapivě neformální atmosféra, vzájemné předávání zkušeností probíhá velmi otevřeně a je velmi obohacující. Přestože se jedná o firmy z mnoha různých oborů, je zajímavé zjistit, že v principu jsou obtíže při vytváření inovačního prostředí podobné. Velmi prospěšné je také vzájemné informování o tom „co se nepovedlo“ a jakou cestou se určitě nevydávat.

V rámci Roadshow kolegové ze Servisbalu navštívili opravdu široké spektrum společností, např. Deloitte, AAA Auto, Lego nebo ComAp.

Pokud Vás Inovační Company Roadshow zaujalo, můžeme se setkávat i s Vámi. Stačí být otevřený novým nápadům a být ochotný podělit se o své know-how v oblasti inovací.

company roadshow 02

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!