Servisbal

Balicí stoly

Předchozí Další

Balicí stoly výrazně usnadnňují práci a zrychlují čas na zabalení jedné zásilky. Nabízíme prodej balicí stolů, jejich přizpůsobení právě vašim potřebám a integraci k dalším balicím zařízením,

Promyšlené obalové pracoviště pro usnadnění práce

Sestavené obalové pracoviště výrazně usnadňuje balicím pracovníkům práci. Jednoduché napojení na další systémy - roboty, lepičky, výrobu fixací, dopravníkové pásy a další.

balicí stoly

Vše na jednom místě

Krabice, výplňový materiál, balené produkty - vše na jednom místě. Stačí zabalit a předat dále k odeslání. Díky balicím stolům s příslušenstvím promyšleným do detailu ušetříte tolik cenný čas na zabalení jedné zásilky.

Snadné přizpůsobení právě vašim potřebám

Různé výrobky vyžadují různé balicí postupy. Obalové pracoviště se snadno přizpůsobí každému, i díky výškově nastavitelným stolům. Variabilní systém umožňuje kombinovat různé prvky výbavy, ke stolu tak lze snadno připojit zásobníky na fixační materiál, stroje na výrobu fixačního materiálu přímo na místě, odvíječe, váhy, elektroniku na značení, displeje a mnoho dalších druhů příslušenství.

 

Ergonomické pracoviště

Balicí stůl s vhodným příslušenstvím prokazatelně snižuje námahu pracovníků a snižuje riziko pracovních neschopností z důvodu nevhodné zátěže při práci.

Integrace

Obalové pracoviště lze snadno napojit na již fungující systém. Velmi časté je například vytvoření několika balicích pracovišť napojených na systém dopravníkových pásů, které doručují zboží přímo ke stolu.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací