Skvělý úspěch pro Servisbal! Převzali jsme 2 trofeje v celosvětové obalové soutěži Worldstar For Packaging… Zobrazit více

Tvarové výseky

Tvarové výseky vyrobíme tak, aby rozměrově i tvarově přesně odpovídaly vašim potřebám. Neplaťte zbytečně za příliš velké nebo tvarově nevhodné obaly.

Obaly z tvarového výseku pro bezpečnou přepravu

Technologie tvarového výseku se často používá pro výrobu tzv. fixace, která zamezí pohybu produktů uvnitř obalu a ochrání je před nárazy a dalšími nepříznivými vlivy během přepravy.

Umíme navrhnout fixaci tvarovým výsekem do stávajícího vnějšího obalu, i řešení, které je fixací a vnějším obalem zároveň – vždy podle zadání a potřeb našich zákazníků.

Potřebujete poradit?

Naše obaly z tvarových výseku získaly řadu ocenění

Naše nápaditá obalová řešení pro automotive, mnoho variant balení světlometů, získala prestižní ocenění včetně Worldstar for Packaging, celosvětové soutěži o nejlepší obaly v daných kategoriích. Obaly pro přesné optické výrobky (puškohledy a dalekohledy) získaly ocenění pro nejlepší obaly v ČR.
Obaly vytváříme vždy s ohledem na snadnou paletizaci, jednoduchou manipulaci a úspornou přepravu.
Ekologické řešení: vždy používáme jenom tolik materiálu, kolik je právě potřeba. Tvarové výseky vyrábíme nejčastěji z vlnité lepenky – obnovitelného zdroje, který se snadno recykluje.

Ukázky našich řešení

Ukázky z praxe

světlomety

Balení světlometů

Obal s fixací pro světlomety s předepsaným rozměrem vnějšího obalu z důvodu paletizace. Zákazník zadal vytvoření spolehlivého balení pro světlomet s přesně danými rozměry vnějšího obalu. V praxi se tedy jednalo především o návrh fixace, která ochrání čočku světlometu při použití minimálního množství materiálu.

Celá studie ->
obal na pivo s potiskem tvarový výsek3

Obal na pivo s potiskem

Obal na pivní lahve s dostatečnou nosností, který zároveň propaguje značku. Tradiční výrobce piva Rampušák, Dobrušský pivovar, potřebuje pevný odnosný obal, který zároveň slouží k propagaci značky. Využití nalezne hlavně v podnikové prodejně a při různých propagačních akcích. Bude tedy používán i pro marketingové účely.

Celá studie ->
Tvarové výseky dodáváme mnoha zákazníkům
Toyota logo
Logo Crystalex
Logo Schurter
Logo Juta
Logo Rampušák

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Servisbal obaly s.r.o.

Nápaditá řešení ve světě balení

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!