Servisbal

Balení 180 tisíc dílů

Předchozí Další

Situace a cíle

Jedná se o balení až 180 000 ks plastových dílů do palubní desky automobilu měsíčně, vždy ve stejný termín, dohromady 12x za rok. Základní požadavek zadavatele byl směřován na smluvní logistiku dodávek obalů, dále na nízkou náročnost a jednoduchou manipulovatelnost obalů. Použitý materiál musí být 100% recyklovatelný.

Řešení

" Díky technologickému vybavení v Servisbalu je možné zaručit pravidelné dodávky mřížek, v požadovaném termín JUST IN TIME."

Jedná se o typický příklad, kdy je vhodné použít fixační mřížky Kartofix.  Díky technologickému vybavení v Servisbalu je možné zaručit pravidelné dodávky mřížek, v požadovaném termín JUST IN TIME. Balí se více plastových dílů do jednoho kartonového obalu, díky mřížkám jsou od sebe odděleny, nehrozí jejich poškození od sebe navzájem. Fixační mřížky krabice zpevňují a tvoří deformační zóny. Celý obal je vyroben ze snadno recyklovatelné třívrstvé vlnité lepenky. Výroba probíhá včetně strojní kompletace v Servisbalu, odpadá nutnost ručního skládání na balicím pracovišti, což výrazně zvyšuje efektivitu práce. Výhodou řešení je celková úspora nákladů, ušetří výdaje za výsekový nástroj.

 

Přínosy

100% recyklovatelný obal

Smluvně zaručené pravidelné dodávky JUST IN TIME

Proseky zabraňují rozpadnutí mřížky

Výroba včetně strojní kompletace

Shrnutí

Řešení splnilo všechny požadavky zadavatele, významným bonusem pak byla zvýšená efektivita balení díky zkompletovaným mřížkám. Inovátorským řešením výroby v Servisbalu jsou také proseky, mřížka se nerozpadá a veškerá manipulace s ní je zjednodušená.

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací