Servisbal

Balení parfémů

Předchozí Další

Situace a cíle

Křehké parfémy občas došly k zákazníkům rozbité. To byl, ve zkratce řešeno, problém, se kterým se potřeboval vypořádat známý internetový prodejce voňavek a dalších kosmetických potřeb.

 

S podobnými problémy se v Servisbalu setkáváme poměrně často. Příčinou je obvykle podcenění, či naprostá absence fixačních materiálu v obalu, při zasílání zboží především z e-shopů prostřednictvím zásilkových společností. Při tomto druhu přepravy je zboží vystaveno častým otřesů, pádům a velkým zatížením. Výsledkem bývá promáčknutí krabice a poškození produktu uvnitř.

Řešení

"FillPak je systém papírových vycpávek do krabice."

Řešení bylo velmi snadné a prosté – použití papírové výplně FillPak, kterou se jednoduše a rychle vyplní volný prostor v krabici. Tím dojde zároveň k fixaci (stabilizaci) produktu v obalu.

FillPak je systém papírových vycpávek do krabice. Vyrábí se na speciálním stroji, který lze snadno integrovat do balicí linky. Balení pomocí FillPaku probíhá velmi rychle, je jednoduché a ekologické (s kartonovou krabicí tvoří jednodruhový obal).

Přínosy

Počet reklamací se snížil o 70 %

Snížení nákladů o desítky tisíc ročně

Usnadnění práce s fixací

Ukázka použití

 

Fixace

Předcházíte pohybu zboží v
krabici během přepravy

Polstrování

Zajistí optimální absorbci
nárazu při pádu

Vyplňování volného místa

Zaplní volná místa rychle a efektivně

Ovinutí

Předchází zničení zboží mezi sebou.

 

Vašek Balcar - Servisbal Obaly

Pokud hledáte obalový materiál pro levnou, účinnou a ekologickou ochranu, pak jsou papírové fixace tím pravým řešením pro Vás. Fixace se snadno aplikuje a balit se s ní naučí doopravdy každý

Lukáš Růžička

Servisní technik

+420 731 464 534

 

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací