Servisbal

Chcete předejít škodám na zboží?

Škody na zboží vzniklé z důvodu volby nevhodného či nedostatečného obalu při přepravě a skladování jsou velmi častým problémem. Slabým místem většinou bývá podcenění fixace (stabilizace) produktů uvnitř vnějšího obalu.

foto

"Balení více produktů do jednoho obalu přináší řadu rizik. Naštěstí se jim dá snadno předejít pomocí mřížek a proložek Kartofix."

Bc. Josef Mervart

Vedoucí prodeje systémové kartonáže

+420 499 979 707
+420 604 207 970

 

Rizika při přepravě

Zboží je vystaveno při přepravě a skladování opravdu velkému množství rizik, jmenujme proto jenom ty nejzávažnější. Nárazy, vibrace a tlaky – v průběhu přepravy vznikají setrvačné síly při brždění, odstředivé síly v zatáčkách a tlakové síly při vibracích a zatížení

Riziko pádu – hrozí především při přepravě zásilkovými společnostmi.

Stohování zásilek na sebe – Váš obal může být vystaven značnému tlaku na horní část obalu 

Klimatické vlivy – vlhkost, výkyvy teplot, mráz

Manipulace vysokozdvižnými vozíky – při přepravě zásilkovými společnostmi v průměru 6x – 8x

Důležité je použít správnou fixaci

Fixační materiály a systémy se používají ke stabilizaci produktů a vytvoření deformačních zón uvnitř vnějšího obalu. Zabraňují tak pohybu zboží a jeho následnému otlučení a absorbují nárazy a otřesy, které by jinak „schytal“ balený produkt.

Pomůžeme Vám ochránit Vaše produkty

Vytvořili jsme speciální systém ochrany zboží - KARTOFIX.

Tato fixace, které díky unikátní výrobní technologii poskytují řadu výhod. Dokonalá ochrana produktu, velmi rychlá a levná výroba, možnost dodávek JUST IN TIME ve smluvně garantovaný čas.

Kartofix  - Servisbal Obaly

Mřížky - KartofixProložky - KartofixSeparátory - KartofixTvarové výseky

Jakou fixaci vybrat

Fixačních materiálů a systémů je v dnešní době opravdu velké množství. Žádná z nich ale není zcela univerzální, každá je vhodná pro jiné účely. Zásadním faktorem pro rozhodování je způsob přepravy, citlivost produktů a jejich množství v jednom obalu.

Fixační mřížky pro balení více produktů najednou

Při skupinovém balení se vyplatí použít fixační mřížky. Díky nim se produkty snadno oddělí, předejde se tak jejich poškození o sebe navzájem. Mřížky zároveň celý obal zpevní a v případě potřeby umí i absorbovat nárazy a tlaky do obalu. Naše společnost je specialistou na výrobu fixačních mřížek bez použití výsekového nástroje. Dodávky mohou podléhat systému JUST IN TIME, tedy přesně podle potřeb výrobních linek zákazníků. Další poskytovanou službou je strojní kompletace mřížek, odpadá jejich pomalé a nákladné ruční skládání.

Případové studie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací