Servisbal

Servisbal balil Kupku

V sobotu 5. dubna byla na radnici města Puteaux u Paříže zahájena výstava obrazů Les enfants de Kupka. Vernisáže se zúčastnili i zástupci města Opočno, ve kterém se František Kupka, jeden z nejvýznamnějších českých umělců, narodil.

Balili jsme Kupku

Výstava je výsledkem spolupráce obou partnerských měst. Spolu se starostkou Puteaux paní Joëlle Ceccaldi-Raynaud a starostou Opočna panem Štěpánem Jelínkem zahájila vernisáž velvyslankyně České republiky v Paříži paní Marie Chatardová. Obrazy a busta Fr. Kupky, vyžadovaly na cestu do Francie odborné balení. Starosta města Opočno oslovil společnost Servisbal jako profesionála na bezpečné a spolehlivé balení. Jednalo se celkem o 11 obrazů různých velikostí, které bylo třeba dokonale zabalit, a tím je ochránit před případným rizikem průrazu, pádu či jiné deformaci během transportu.

 

 

Rámy a rohy rámů obrazů byly chráněny profily z PE (polyetylénu), plátno bylo kryto kvalitním pětivrstvým materiálem a vnější obal tvořily několikavrstvé přebaly. Pro přepravu busty Servisbal zvolil základní obal tvořený překližkovou bednou opatřenou sklopnými madly a bednovým uzávěrem. Busta zde byla bezpečně přichycena šroubem a proti riziku případných nárazů zajištěná fixací z vlnité lepenky v kombinaci s PE.

Společnost Servisbal opět dostála svého hesla a i pro tuto vzácnou zásilku poskytla excelentní servis balení.

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací