Servisbal

I my v Servisbalu se snažíme přispět v boji s koronavirem

Krabice a sáčky zasíláme darem do první linie boje s koronavirem.  

Kromě toho, že v Servisbalu poctivě dodržujeme nařízení pro zastavení šíření viru, snažíme se i aktivně pomáhat v boji s pandemií. Jako výrobci obalů, jsme se rozhodli, že nejlépe pomůžeme, když dodáme obaly tam, kde je nejvíce potřebují. Proto jsme se rozhodli darem přispět obalovým materiálem na tato místa:

Dvě palety krabic pro distribuci ochranných masek

V rámci projektu COVMASK - www.covmask.cz- kompletují dobrovolnící pod vedením ČVUT vysoce účinné masky chránící před proniknutím koronaviru. Vyrábějí se modifikací obyčejné šnorchlovací masky, na kterou se připojí filtr, který nepropouští viry. Tyto masky jsou distibuovány zdravotnickým pracovištím. A právě pro tuto distribuci jsme darem poskytli dvě plné palety kvalitních pětivrstvých krabic.

Kvalitní sáčky pro Nemocnici Na Bulovce

V době začátku epidemie si u nás Nemocnice Na Bulovce objednala velké množství PE sáčků s kapsou na doklady. Po telefonické domluvě jsme zjistili, že jsou používány přímo na přepravu odběrových vzorků při testování na koronavirus a k mnoha dalším praktickým účelům. Po tomto zjištění jsme se rozhodli dát sáčky nemocnici darem, stejně jako při dalších pravidelných odběrech. Dohromady to již dělá přes 15 000 kusů.

Sáčky pro "rouškomat" v Dobrušce

Město Dobruška, kde sídlí i naše společnost, instalovala pro spoluobčany automat na výdej roušek. Servisbal je hrdý, že mohl přispět svoji měrou i tomuto projektu, konkrétně darem 3 000 PE kvalitních sáčků pro balení roušek.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací