Servisbal

Oznámení o rozdělení společnosti odštěpením

Informace o vzniku nové společnosti SERVISBAL NEMOVITOSTI s.r.o., a to odštěpením od společnosti SERVISBAL OBALY s.r.o.

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si se na Vás touto cestou obrátit a informovat Vás, že dne 1.7.2017 nastaly právní účinky přeměny rozdělení odštěpením, na jejímž základě vznikla nová společnost SERVISBAL NEMOVITOSTI s.r.o., a to odštěpením od společnosti SERVISBAL OBALY s.r.o., coby rozdělované společnosti.

Znamená to, že dnem 1.7.2017 část jmění rozdělované společnosti SERVISBAL OBALY s.r.o. přešla na nově vzniklou společnost SERVISBAL NEMOVITOSTI s.r.o.

V případě jakýchkoli pochybností, jaký majetek a jaké dluhy v důsledku realizace rozdělení odštěpením přešly na novou společnost, Vás odkazujeme na přílohy „projektu rozdělení odštěpením se vznikem nové společnosti“ ze dne 19.5.2017, který je uložen ve sbírce listin obchodního rejstříku obou společností; uvedený dokument je veřejně dostupný.

Vezměte prosím na vědomí, že jelikož převzetí práv a povinností v rozsahu, v jakém tyto přešly v důsledku realizace rozdělení odštěpením na novou společnost, nastává automaticky ze zákona, není nutné uzavírat jakékoli dodatky ke stávajícím smlouvám.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností se prosím obraťte na finančního ředitele společnosti.

Za společnost SERVISBAL NEMOVITOSTI s.r.o. a SERVISBAL OBALY s.r.o.

Ing. Lukáš J. Horčička
Finanční ředitel společnosti Servisbal Obaly s.r.o.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací