Servisbal

Fixační systémy

Předchozí Další

Fixační mřížky pro balení více produktů najednou

Při skupinovém balení se vyplatí použít fixační mřížky. Díky nim se produkty snadno oddělí, předejde se tak jejich poškození o sebe navzájem. Mřížky zároveň celý obal zpevní a v případě potřeby umí i absorbovat nárazy a tlaky do obalu. Naše společnost je specialistou na výrobu fixačních mřížek bez použití výsekového nástroje. Dodávky mohou podléhat systému JUST IN TIME, tedy přesně podle potřeb výrobních linek zákazníků. Další poskytovanou službou je strojní kompletace mřížek, odpadá  jejich pomalé a nákladné ruční skládání.

 

Proložky - řešení na míru, účinné zpevnění palety

Fixační proložka je jednoduchý lepenkový díl (přířez), který se často vkládá mezi zboží na paletě za účelem zpevnění celé paletové jednotky. Pokud se nariluje (vytvoří se místa ohybu) lze s ním bezpečně fixovat produkty. Způsobů aplikace je velké množství, nejčastěji jako ochrana hran, vzpěry, deformační zóny a další fixace uvnitř obalu. Naše společnost je schopna vyrábět proložky bez použití výsekového nástroje, tedy velmi levně a rychle, s možností dodávek JUST IN TIME.

Kartofix separátory pro strojní manipulaci

Specifickým druhem skupinového obalu jsou separátory, které se používají především v případě potřeby strojní manipulace s balenými produkty. Slouží ke stabilizaci produktů do přesně definované polohy, dle potřeby výrobní linky zákazníka.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací