Servisbal

Pěnové profily v kombinaci s vlnitou lepenkou

Pěnové profily chrání hrany přepravovaného zboží a zároveň zabraňují vzniku drobných oděrek nebo zmatování na povrchu citlivých produktů během přepravy. Současně mají výborné tlumicí vlastnosti díky čemuž chrání produkty také před nárazy a otřesy. Aplikace se provede nasazením vhodného profilu na hranu produktu. V kombinaci s obaly z vlnitých lepenek představují skvělé řešení pro přepravu velmi citlivých produktů.

Typy pěnových profilů

TYP C: ideální na sklo a úzké hrany

TYP U: Ochrana širších hran, například dveří, silnějších rámů apod.

TYP L: Vhodný na nábytek, elektronické přístroje a další předměty bez úzké hrany.

TYP W: Robustní profil vhodný především pro těžké předměty.

 

Kombinace s vlnitou lepenkou

Servisbal nabízí typizované řešení využívající kombinace vlnité lepenky a pěnových polyetylénových profilů. Tato řešení spojují výhody obou materiálů. Lepenka je dostatečně pevná, tvoří deformační zóny a stabilizuje produkty uvnitř obalu, pěnové profily pak chrání citlivé povrchy a poskytují dodatečnou ochranu v případě nárazů a otřesů během přepravy. Tato řešení nacházejí svá uplatnění při přepravě mnoho druhů produktů např.: umělecké předměty, designové sklo, lakovaný nábytek, malosériová elektronika apod.

 

Naše služby

návrh obalu s pěnovým profilem přesně dle Vašich potřeb

výroba funkčního vzorku

možnost odzkoušení různých variant ve zkušebně

výroba a kompletace celého obalu

skladování a dodávky dle potřeb Vaší výroby a logistiky

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací