Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2024. Zobrazit více

Potisk krabic

Nabízíme potisk krabic na zakázku. Vyrábíme krabice a další obaly na míru vašim potřebám. S potiskem krabic máme dlouholeté zkušenosti. Od jednoduchého loga po celoplošné potisky, neváhejte poptat naše služby.

ctverec

Propagujte svoji značku

Díky potisku krabice budete propagovat svoji značku pokaždé, když odešlete své zboží. Jedná se o jednoduché, na první pohled rozeznatelné označení zásilky. Krabice se často potiskují logem nebo jednoduchým reklamním sdělením.

Kartonové krabice s potiskem pro e-shopy

Potřebujete „obrandovat“ krabice ve kterých odesíláte zboží ze svého e-shopu?

Jde to velice snadno. Pro tyto účely je obvyklý jednobarevný potisk krabic logem, reklamním sdělením nebo nápaditou grafikou. Nejčastěji se používá technologie flexotisku nebo sítotisku, které běžně aplikujeme při výrobě krabic. Zašlete nám svůj grafický návrh a pošleme vám vizualizaci celého obalu.
Doporučené minimální množství krabic je 500 ks. Neváhejte nás poptat, nabídku vám zašleme zdarma.

Jedná se o nejběžnější technologii potisku kartonáže. Jde o potisk přímými barvami tzv. z výšky. Počet barev je omezen, doporučujeme maximálně tři barvy.  Výhodou tohoto typu potisku je nízká cena a rychlost, nevýhodou technologické omezení v dosahování detailů. Doporučené minimální množství potištěných kusů je ve vyšších stovkách.

Tradiční metoda potisku, při které probíhá nanášení jednotlivých barev přes tzv. síto. Tento způsob je náročný na lidskou práci, ale zručný tiskař při něm dosáhne přesných detailů. Hodí se i pro menší množství obalů, avšk je časově náročný.

Výroba krabic s potiskem ve velkých sériích

Pro velkoobchodní a výrobní firmy dodáváme potištěné obaly ve velkých sériích.

Námi navržené a vyrobené krabice splňují přesně potřeby zákazníku nejen po designové stránce, ale splňují i přísná kritéria pro ochranu zboží. Umíme navrhnout i obaly, které slouží jako přepravní i prodejní zároveň. Technologii potisku krabic  přizpůsobujeme množství vyráběných kusů, časté jsou flexotisk nebo kašírování.

Metoda potisku při které se lepí potištěný arch papíru nebo hladké lepenky na obal z vlnité lepenky. Výhodou této metody je precizní potisk archu, která se může provést například tzv. ofsetovým tiskem. Lepením archu na karton získává obal dodatečné zlepšení pevnostních parametrů. Nevýhodou je vyšší cena potisku při zpracovávání menších sérií.

Ukázky z praxe

obal na pivo s potiskem tvarový výsek3

Obal na pivo s potiskem

Obal na pivní lahve s dostatečnou nosností, který zároveň propaguje značku. Tradiční výrobce piva Rampušák, Dobrušský pivovar, potřebuje pevný odnosný obal, který zároveň slouží k propagaci značky. Využití nalezne hlavně v podnikové prodejně a při různých propagačních akcích. Bude tedy používán i pro marketingové účely.

Celá studie ->

Další ukázky našich řešení

Stále váháte, jak na potisk krabic?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!