Servisbal

Balení produktů s velmi citlivými povrchy

Jak ochránit při přepravě lakované povrchy, umělecká díla, designové sklo a další produkty s citlivými povrchy? Řešením jsou profily z pěnového polyetylénu v kombinace s fixací z vlnité lepenky.

Jak to funguje

Citlivé povrchy se mohou poškodit při přepravě i pouhým dotykem s papírem. Na vině je chvění zásilky během přepravy. Zároveň je ale nutné zboží stabilizovat uvnitř krabice pomocí pevné fixace, aby se produkt v obalu nepřevaloval a aby byly vytvořeny potřebné deformační zóny. Řešením je skloubit výhody pěnových profilů a vlnité lepenky.

Obal je navržen jako komplet profilu a fixace z lepenky. Místa dotyku produktu a obalu jsou ochráněny pěnovým profilem, který nepoškrábe ani velmi citlivé povrchy. Fixace z vlnité lepenky pak dodá obalu potřebnou pevnost a deformační zóny.

 

Jak vyzkoušet

Potřebujete balit produkty s citlivými povrchy? Neváhejte kontaktovat naše zakázkové oddělení. Navrhneme Vám řešení přesně dle Vašich potřeb, nebo můžete využít již hotových typizovaných řešení - prezentovaných ve fotogalerii. Na vyzkoušení pochopitelně obdržíte funkční vzorek s možností ověření funkčnosti ve specializované zkušebně.

 

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací