Servisbal

Nové obaly na Eobalech

Na Eobalech kromě nového designu a funkcí přibývá rychlým tempem i nové zboží.  

Ploché krabice s lepicí páskou

Ploché krabice, které jsou u zákazníků velmi oblíbené i kvůli nízké ceně jsou nově také vybaveny lepicí i odtrhávací páskou. Za téměř totožnou cenu obdržíte kvalitní obal, jehož rychlost uzavření se zvýšila více než dvakrát. Jsou ideálním řešením pro rozesílku plochých produktů.
Přejít k nákupu plochých krabic.

Bílé poštovní krabice s lepicí páskou

Vychází z konstrukce klasických „pošťáků“. Nově jsme horní klopu opatřily lepicí i odtrhávací páskou. Tento typ krabic je vybaven i samosvorným „automatickým dnem“. Zdatně tak konkurují v rychlosti balení i komfortu používání krabicím BALBOX Speed.
Přejít k nákupu bílých krabic s lepicí páskou.

 

 

Bílé obálky s lepicí páskou

Reprezentativní rychlouzavírací kartonové obálky. Díky své konstrukci pojmou i produkty až o výšce
45 mm.
Přejít k nákupu obálek.

Ekologický fixační materiál

Fixační tělíska z kukuřičného škrobu jsou unikátním výplňovým materiálem na přírodní bázi. Na rozdíl od plastových tělísek se za přítomnosti vlhkosti 100% rozloží bez jakýchkoliv, životnímu prostředí škodlivých, zbytkových součástí.
Přejít k nákupu fixačních tělísek.

 

Stěhovací krabice

Rozšířili jsme nabídku stěhovacích krabic o další rozměry. Nově nabízíme i krabice s nosností až 50 kg a verzi v bílém provedení.
Přejít k nákupu stěhovacích krabic.

Kartonové regálové zásobníky

Nově nabízíme rozměrovou řadu praktických regálových zásobníků pro ukládání drobných předmětů. Odolná třívrstvá vlnitá lepenka se snadno recykluje – ekologicky příznivé řešení.
Přejít k nákupu regálových zásobníků.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací