Servisbal

Nabídka boxů a beden

Předchozí Další

Standardní kartonové boxy stále skladem s dodáním do 24 hodin

Další boxy na zakázku do 14 dnů

Možnost dodávek plně zkompletovaných boxů - i s vnitřním vybavením a doplňky

Variabilita řešení – vratné, s potiskem, výběr materiálů, libovolná konstrukce

Standardní kartonové boxy

Boxy vyrobené z lepenky, nejčastěji pětivrstvé nebo sedmivrstvé. Klasická konstrukce s klopami nebo víkem.

Boxy z pětivrstvé lepenky – cenově výhodné

Boxy ze sedmivrstvé lepenky – velmi pevné a odolné, vhodné pro zámořskou přepravu

 

Paletové skládané boxy

Obalový komplet umožňující dodávat v téměř plochém stavu box i vnitřní vybavení obalu (fixace, proložky, antikorozní ochrana a další). Tento obalový komplet je možné použít jako alternativu k vratným kovovým nebo plastovým obalům. Veškeré komponenty z vlnité lepenky je možno doplnit o potisk.

Boxy se často dodávají již zkompletované s fixacemi, proklady a doplňky pro balení.

boxy kompletní

Základní komponenty obalu

paleta – tepelně ošetřená navržená dle charakteru baleného výrobku

vnější plášť – obvykle vyrobený z třívrstvé vlnité lepenky doplněný o šikmé rilování pro snadné složení do transportního stavu; připevněný k paletě

vnitřní plášť – plášť zajišťující nosnost celého obalu; vyroben z kvalitních těžkých pěti nebo sedmivrstvých lepenek; oboustranné rilování pro možnost vložení do vnějšího pláště pro transportní stav

víko – pevné, šité, nebo se zámky, možnost doplnit o nalepené přířezy zabraňující pohyb obalů ve stohu

Kompletace obalů

Kompletace obalů

Nabízíme kompletní dodávky obalů - vše co je potřeba pro bezpečnou přeprava Vašich produktů:  kartonáž, fixace, fólie, antikorozní ochrana a jakékoliv další obalové materiály. Všechny komponenty obalu můžeme dodávat uvnitř jednotlivých boxů, z čehož plyne pro odběratele velká úspora času a personálních nákladů.

Kartonplastové boxy

Boxy klasické nebo skládané konstrukce vyrobené z kartonplastu – materiálu napodobující strukturu vlnité lepenky. Vhodné použití jako vratný obal. Materiál je odolný proti vlhkosti, boxy z kartonplastu je možné skladovat pod širým nebem. Jedná se o velmi odolnou a pevnou variantu boxu.

 

Bedny z překližky, dřeva a OSB desek

Překližkové bedny

Odolné bedny s ocelovým kováním zhotovené z kvalitní překližky. Typ s kováním je vyráběn bez použití hřebíků. Vyhovují normě ISPM 15 pro ochranu před škůdci – označené bedny nevyžadují při exportu dodatečné chemické ošetření. Možnost výroby nejrůznějších velikostí dle požadavků balení.

Překližkové bedny

Paletové rámy (ohrádky)

Vratný obalový systém pro skladování i přepravu. Velmi lehko rozložitelný systém, jednotlivé paletové rámy se skládají na sebe z čehož plyne velká variabilita systému. Splňují normu ISPM 15, nepotřebují při exportu dodatečné ošetření proti škůdcům dřeva.

 

OSB bedny

Bedna vyrobená z OSB desek skládající se ze třech vrstev, jež jsou položeny kolmo na sebe. Vyznačují se velkou pevností, poskytují produktům bytelnou ochranu. Jsou vhodné pro export i dlouhodobé skladování mimo halové prostory.

 

Potisk boxů

 

Na zakázku zajišťujeme potisk boxů. Tisk - jednobarevný, vícebarevný až 4 barvy, nekonečný, celoplošný. Díky potisku se snadno komunikují důležité informace přímo na obalu - např. identifikace produktů v obalu, manuál na skládání obalu nebo použití produktů, technické informace a další.

 

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací