Servisbal

Servisbal Obaly je prosperující českou rodinnou firmou zabývající se výrobou a obchodem s obaly převážně z vlnité lepenky. Na trhu působí více jak 25 let. Nabízí komplexní obalová řešení, od návrhu, přes odzkoušení, výrobu až po skladování a dopravu. Zároveň provozuje e-shop Eobaly.cz na kterém nabízí standardní obaly a obalové materiály v režimu dodání do 24 hodin.
Název Servisbal od počátku vyjadřuje základní filozofii firmy, poskytovat bezchybný, excelentní servis pro balení spolu s vizí tvořit obaly pro budoucnost.
Výkonným ředitelem společnosti je Ing. Lukáš Jiří Horčička, zakladatelem a majitelem Ing. Ladislav Horčička znalec v oboru obalová technika a škody na zboží v důsledku vadného balení.

Kdo jsme

Servisbal Obaly Dobruška - sídlo firmy

Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001 a ISO 14001, a to v celém procesu řízení a výroby. Servisbal nabízí svým zákazníkům propracovaný systém realizovaný prostřednictvím špičkových odborníků s důrazem na prvotřídní zákaznický servis.

 

Ve společnosti se klade velký důraz na odbornost a profesionalitu, proto ke každé zakázce přistupuje individuálně s maximální péčí. Společnost je držitelem celé řady ocenění z mnoha profesních soutěží. Mezi nejprestižnější patří ocenění Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008 a ocenění z mezinárodní soutěže World Star For Packaging, které v roce 2016 získala společnost již po sedmé.

Servisbal Obaly - ocenění firma roku

Video

Naše benefity

DOPORUČÍME EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ

Najdeme dodatečné náklady a eliminujeme je na minimum.
Odhalíme skryté náklady, které zbytečně vznikají při balení.

NÁVRH OBALU NA MÍRU

Navrhneme obal vhodný přesně pro váš produkt.

STROJNĚ ZKOMPLETOVANÉ OBALY

Obaly dodáváme již strojně zkompletované.

JEDNODUCHOST BALENÍ

Obaly vybavíme značkami pro operátory, balení je tak skutečně jednoduché.

PORADENSTVÍ ZDARMA

Poskytneme Vám zdarma servis a poradenství.

100 % RECYKLOVATELNOST

Po použití jsou obaly jednodruhovým 100 % recyklovatelným odpadem.

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ PALETOVÉ JEDNOTKY

Obaly navrhneme tak, abyste maximálně využili paletovou jednotku.

REVIZE VŠECH PROCESNÍCH FÁZÍ

Provedeme revizi všech procesních fází, od výroby a dodávky obalů, až po finální distribuci Vašim zákazníkům.

VÝROBA BEZ VÝSEKOVÉHO STROJE

Jednoduché obaly dokážeme vyrobit bez výsekového stroje.

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Disponujeme moderními technologiemi, díky kterým jsou námi navrhovaná řešení balení a následné výrobní procesy efektivní a zároveň šetří náklady.
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací