Novinky ze světa obalů

4 prestižní ocenění pro Servisbal

Letošní jaro se v Servisbalu nese ve znamení zisku významných ocenění. Nejprestižnější z nich jsou Worldstar for Packaging 2023 za nejpovedenější obaly v celosvětovém měřítku a Czech Best Managed Companies pro nejlépe řízené firmy v Česku. Další oblastí ve které jsme získali uznání, je naše udržitelné podnikání, které bylo oceněno 3. místem v kategorii Strategie Ekonom žebříčku udržitelnosti. Neméně důležitá je i personální sféra a 2. místo v hodnocení Zaměstnavatel roku 2023 v Královéhradeckém kraji.

oceneni best managed companies

Na těchto úspěších si ceníme především toho, že se jedná o ohodnocení naší práce napříč jednotlivými sférami, které jsou důležité pro úspěšné a zároveň společensky odpovědné podnikání. Naše společnost je jedinou v ČR, která získala ocenění nejenom za svá obalová řešení, ale zároveň za kvalitu a výkonnost i ekologii.

worldstar1

To, že Servisbal při vyhodnocování všech zmíněných kritérií obstál, je pro nás velkou poctou. Znamená to, že veškeré vynaložené úsilí dává smysl jak nám, tak i externím hodnotitelům. Vnímáme ji jako svého druhu pečeť kvality.

zebricek udrzitelnosti

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!