Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2024. Zobrazit více

Vize a cíle

Obalový trh se neustále mění. Jsme odhodláni být jedněmi z těch, kdo podobu obalů určují. Budoucnost to jsou pro nás komplexní obalová řešení, která dokonale plní veškeré potřeby našich zákazníků. Naše vize Tvoříme nápaditá řešení ve světě balení odráží dlouhodobé směřování Servisbalu.

Naše vize

„Tvoříme nápaditá řešení ve světě balení“

Odráží dlouhodobé směřování Servisbalu. Jsme odhodláni být jedněmi z těch, kdo podobu obalů určují. V příštích letech bychom rádi změnili naše zaměření od obalů směrem k celému procesu balení. V současné době stojíme na prahu další průmyslové revoluce spočívající ve využívání „inteligentních“ strojů a pokračující automatizace. Proto i my zavádíme do procesů našich zákazníků robotická zařízení, která se vyznačují vysokou precizností a kvalitou procesů.

Potřebujete poradit?

Poslání společnosti

Jsme rodinná firma se společenskou odpovědností a jasnou představou o budoucnosti.
Jako významný zaměstnavatel podporujeme život v našem regionu a ochranu životního prostředí. Chováme se eticky a zodpovědně, dbáme o obecný prospěch. Stavíme na dlouhodobých vztazích založených na slušnosti a vzájemné důvěře.
Poskytujeme excelentní servis pro balení
Zákazníkům poskytujeme excelentní servis v celém procesu tvorby obalového řešení. Hledáme nové cesty a úspory ve světě balení. Dodáváme nové myšlenky, koncepty, materiály a technologie pro dokonale zabalený výrobek.
Jsme úspěšní díky svým lidem, kteří vždy dokáží najít nejlepší řešení
Jsme úspěšní díky svým lidem, kteří vždy dokáží najít nejlepší řešení a podívat se na věci novým pohledem. Vítáme odlišné názory a respektujeme se navzájem. Podporujeme rozvoj, zapojení a sounáležitost. Dáváme práci smysl.
V tom co děláme, chceme být nejlepší
Nechceme být největší, ale patřit mezi nejlepší. Stavíme na mezinárodních zkušenostech. Neustále zlepšujeme naše procesy. Spolehlivost pro nás znamená dodávat včas a v požadované kvalitě.
Hledáme nápaditá řešení a úspory ve světě balení
Za úspěšný rozvoj vděčíme svým nápadům a obchodním modelům. Daří se nám pravidelně nacházet inovativní řešení, díky kterým získáváme mezinárodní ocenění. Sledujeme trendy, které hýbou světem balení, a snažíme se je aplikovat do našich řešení.

Naše hodnoty

srdce
Jsme hrdí

Na společnou práci při
tvorbě nejlepších obalů.

lidi
Jsme partneři

Společně hledáme
nejlepší řešení.

zarovka
Jsme kreativní

Jsme kreativní a inspirujeme se nasloucháním potřeb klienta.

destnik
Jsme spolehliví

Dodáváme včas
a v požadované kvalitě.

šipky nahoru
Máme odvahu

Máme odvahu a talent měnit
zažité zvyky a postupy.

Ocenění

Naše nápady mají cenu. Za naše promyšlená obalová řešení Servisbal získali již více než 25 českých i světových ocenění. Mezi nejprestižnější patří ocenění z mezinárodní soutěže World Star For Packaging. Každoročně si odnáší ocenění Obal roku za promyšlená obalová řešení.

Vize a cíle společnosti

Obalový trh se neustále mění. Jsme odhodláni být jedněmi z těch, kdo podobu obalů určují. Budoucnost to jsou pro nás komplexní obalová řešení, která dokonale plní veškeré potřeby našich zákazníků. Naše vize Tvoříme nápaditá řešení ve světě balení odráží dlouhodobé směřování Servisbalu.

Politika kvality

V celé společnosti se ztotožňujeme s kritérii norem ČSN EN ISO 9001:2016 i ČSN EN ISO 14001:2016. Vedení společnosti prohlašuje integrovanou politiku kvality a životního prostředí základním článkem strategie společnosti.

Vedení firmy

Servisbal je českou firmou založenou v roce 1993 v Dobrušce. Zakladateli a vlastníky firmy jsou manželé Ladislav a Hana Horčičkovi. Servisbal je od počátku budován jako rodinná společnost s jasnou vizí předávání vedoucí pozice a vlastnictví v rodině Horčičkových.

Život v Servisbalu

Ceníme si svých lidí.

Tvoří kořeny naší společnosti. Za kvalitou a úspěchem společnosti Servisbal stojí nejen nejnovější technologie, ale hlavně naši špičkoví odborníci. Chcete-li pracovat v perspektivním oboru, jste u nás vítáni.

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Servisbal obaly s.r.o.

Nápaditá řešení ve světě balení

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!