Skvělý úspěch pro Servisbal! Převzali jsme 2 trofeje v celosvětové obalové soutěži Worldstar For Packaging… Zobrazit více

Dopravníky

Nabízíme dopravníky, různé druhy, vhodné k propojení námi nabízených balicích technologií a přepravě zboží i obalového materiálu. Doporučíme nejvhodnější dopravník pro vaše potřeby.

ctverec

Dopravníky jsou základním příslušenstvím obalových linek. Námi nabízené dopravníky se používají především pro transport a manipulaci s krabicemi a dalšími obaly se zbožím. Výrazně zrychlují balicí proces a operátorům snižují fyzickou námahu. V nabídce máme jak gravitační dopravníky, u kterých je pohyb zajištěn samospádem nebo manuální silou, i poháněné dopravníky.

Válečkové dopravníky

Slouží především k transportu balíků a jiných předmětů.  V nepoháněném provedení je transport zajišťován sklonem dopravníku nebo manuální silou. V této variantě jsou velmi lehké, variabilní a přizpůsobitelné aktuálním potřebám. V motorickém provedení jsou válečky poháněny motorem s elektrickým napájením. Tento typ je vhodný pro sestavení dlouhých dopravníkových tratí. 

Umožňuje sestavit dopravníkovou trať z přímých a obloukových modulů.
Dopravník je možné kombinovat s ostatními moduly a vytvářet tak libovolné dráhy dle potřeb zákazníka.
Široký výběr příslušenství jako například zarážky a vodící prvky.
Možnost výškového seřízení pro nastavení požadovaného spádu.
Provedení s plastovými nebo kovovými válečky.

Dají se roztahovat, díky tomu lze snadno přizpůsobit dráhu jak je zrovna potřeba. Poháněné i nepoháněné typy. Typické použití je pro vykládku a nakládku kamionů ve skladovacích centrech. Konstrukce zajišťuje bezpečné navádění dopravovaných předmětů v zatáčkách (není nutné postranní vedení).

Pásové dopravníky

Transport pomocí poháněného gumového pásu. Pásové dopravníky jsou vhodné pro kusové zboží, pro přepravu balíků i jako montážní pás v sériové výrobě. Možnost použití jako samostatně stojící nebo napojený na další technologie.

Poháněné dopravníky s pevnou nebo variabilní rychlostí. Lehká ocelová konstrukce zaručuje variabilitu. Délka od 1 do 4 m. Kombinace s výškově nastavitelnými nohami. Možnost doplnění vodicích lišt s nastavitelnou šířkou průchodu.

Stále váháte?

Neváhejte nás kontaktovat. Nezávazně poradíme, jaké řešení je nejvhodnější pro Vás.
Cena dopravníků u nás začíná na 4 655 Kč bez DPH. 😉

Josef Mervart
technologie pro balení

+420 604 207 970
automatizace@servisbal.cz

Ukázky našich řešení:

Ukázky z praxe

Mohlo by Vás zajímat

Naše realizované obaly

Naše nápaditá obalová řešení pro automotive, mnoho variant balení světlometů, získala prestižní ocenění včetně Worldstar for Packaging…

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!