Servisbal

Nové stránky spuštěny

S novou strategií Servisbalu přichází i nové webové stránky. Přináší moderní design, přehledné představení práce zaměstnanců společnosti, technologické i konstrukční novinky a mnoho dalšího.

Nové stránky spuštěny

Servisbal v současné době dokončuje svoji rozvojovou strategii na dalších pět let. Částečně se s ní můžete seznámit už teď, a to prostřednictvím našich nedávno spuštěných inovovaných webových stránek. Dále zde naleznete snadno a rychle kontakt na zaměstnance Servisbalu, podle toho s kým právě potřebujete mluvit. Kdykoliv samozřejmě můžete zavolat na zákaznický servis, kde Vám poradí přímo, nebo budete přepojeni na kompetentní osobu.
Na našich stránkách naleznete ale především mnoho zajímavých informací o obalech:

 

Představení našich specializací

Jedná se hlavně o sofistikované obalové systémy, které bezpečně ochrání výrobky a zároveň ušetří náklady  při logistice, skladování a manipulaci. Dále jsou to  fixační mřížky, proložky a separátory, které umíme dodávat velmi rychle a výhodně, mřížky již strojně zkompletované.

Nadále budeme rozvíjet náš e-shop eOBALY.cz  s dodávkami do 24 hodin.

Naše obalová řešení

Za 21 let působnosti Servisbalu jsme vytvořili celou řadu nápaditých řešení. Prohlédněte si je na nových stránkách.

 

Přehledné kontakty
 

A samozřejmě velké množství dalších informací o Servisbalu a obalařině.

Udělejte si chvilku, navštivte www.servisbal.cz

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací