Servisbal

Servisbal získal ocenění Czech Superbrands

Program Superbrands vyhlásil nejúspěšnější české značky a Servisbal je mezi nimi.  

V České republice je program Czech Superbrands aktivní již 7. rokem a za dobu své existence si vydobyl prestižní postavení. Získat ocenění Superbrands však mohou jen ty nejlepší značky. K tomu slouží nezávislé tříkolové poměřování napříč desítkami kategorií, přičemž důraz je kladen na jejich obchodní výsledky, odborný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě spotřebitelských značek i na průzkum mezi spotřebiteli.

V řadách 31členné komise Brand Council zasedají profesionálové z oblastí obchodu, komunikace, marketingu a dalších oborů, aby tak posoudili hodnotu nominovaných značek.

A co je program Superbrands?

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním pozice značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek ve více než 90 státech na 5 kontinentech. 

Servisbal se o svém ocenění dozvěděl na začátku tohoto roku. Tento měsíc nás navštívil pan Mgr. Roman Sovják, Country Brand Director, aby nám k ocenění poblahopřál a předal diplom. 

Ocenění si velice vážíme. O to více proto, že do programu se nejde přihlásit, společnosti jsou nominovány přímo odbornou porotou Superbrands. 

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací