Servisbal

Světové ocenění pro „mřížku z plochy“

Zástupci společnosti převzali v Düsseldorfu další z prestižních ocenění Worldstar Packaging Awards 2014. Světové ocenění získal unikátní patentovaný princip konstrukce mřížky pro oddělování výrobků válcovitého tvaru jako například lahví a skleniček.  

Světové ocenění pro „mřížku z plochy“

Tato nově vytvořená varianta nabízí řadu benefitů, mezi které patří výrazná úspora materiálových nákladů, rychlá a snadná úprava do podoby mřížky, jednoduše přizpůsobitelná konstrukce pro různé výrobky. Mřížka je jednodílná, tudíž nevyžaduje kompletaci. Mřížka z plochy získala již další ocenění v řadě. Nejprve na národní soutěži Obal roku 2013, které bylo podmínkou pro účast v soutěži Worldstar Packaging Awards. Světové soutěže se účastnilo 316 obalů z 33 zemí v sedmi kategoriích. Porotci u přihlášených vzorků hodnotili řadu kritérií, mezi která patřilo například ochrana obsahu, snadnost manipulace a plnění, jednoduchost otevírání a zavírání či grafický design.

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací