Servisbal

V čele Servisbalu vystřídal Horčička Horčičku

Do čela naší společnosti nastoupil k 1.8.2019 Ing. Lukáš Jiří Horčička. Na pozici ředitele vystřídal svého otce Ladislava.

Kontinuita je ve vedení naší společnosti zajištěna. Do čela Servisbalu nastupuje Ing. Lukáš Jiří Horčička. Cedulka na dveřích ředitelny se však měnit nemusí. Lukáš na pozici výkonného ředitele střídá svého otce Ladislava.

Servisbal by mohl posloužit jako příklad české rodinné firmy. Založen byl před 26 lety manžely Horčičkovými a od té doby je rozvíjen s jasnou vizí kam podnikání směřovat. Od počátku vsadil na kombinaci vlastní výroby obalů, velkoobchodu a služeb. Předsevzetí poskytovat vždy „Excelentní servis pro balení“, ke kterému se hlásí i název společnosti, se stalo firemním motorem a správnou cestou k zákazníkům. Z dlouhodobého hlediska se Horčičkovým vyplácí podnikání, které je založeno na důvěře a dlouhodobých vztazích se zaměstnanci, dodavateli i zákazníky.

Více o mezigenerační obměně naleznete na našem blogu.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací