Novinky ze světa obalů

Servisbal získal ocenění Czech Superbrands

Program Superbrands vyhlásil nejúspěšnější české značky a Servisbal je mezi nimi.

V České republice je program Czech Superbrands aktivní již 7. rokem a za dobu své existence si vydobyl prestižní postavení. Získat ocenění Superbrands však mohou jen ty nejlepší značky. K tomu slouží nezávislé tříkolové poměřování napříč desítkami kategorií, přičemž důraz je kladen na jejich obchodní výsledky, odborný pohled komise expertů Brand Council nebo v případě spotřebitelských značek i na průzkum mezi spotřebiteli.

V řadách 31 členné komise Brand Council zasedají profesionálové z oblastí obchodu, komunikace, marketingu a dalších oborů, aby tak posoudili hodnotu nominovaných značek.

Superbrand 800 600
Pan Ladislav Horčička, zakladatel Servisbalu, s oceněním Superbrands

A co je program Superbrands?

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním pozice značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek ve více než 90 státech na 5 kontinentech.
Servisbal se o svém ocenění dozvěděl na začátku tohoto roku. Tento měsíc nás navštívil pan Mgr. Roman Sovják, Country Brand Director, aby nám k ocenění poblahopřál a předal diplom.
Ocenění si velice vážíme. O to více proto, že do programu se nejde přihlásit, společnosti jsou nominovány přímo odbornou porotou Superbrands.

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!